Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet megszokni?

Hogyan lehet megszokni?

Figyelt kérdés
Házból panelba való költözést.

#panel #ház #szokás #kevéshely
2018. febr. 6. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idővel. Ez a megszokás lényege.
2018. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Mit kell megszokni rajta?
2018. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Nincs kert, kisebb a szobám, kerülgetni kell egymást, nincs privátszféra, az egész olyan nyomasztó...

2018. febr. 6. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Alakíts ki magadnak privát szférát!

Csukd be az ajtót, csinálj egy sarkot.

Én speciel szeretek panelban lakni, sosem volt semmi gondom

2018. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehezen, bár nekünk csak nyaralónk volt.

Nekem az hiányzik, hogy jó időben ne 0-24-ben zárt helyen, falak között tartózkodjak, kiüljek valahova, szabadba, zöldbe.

Szeretnék termelgetni is, így ezt az erkélyen teszem meg, ott vannak fűszernövényeim.

Nekem börtön a lakás.



Idővel amúgy hozzászoksz, megszeretni nem fogod, de hozzászoksz, elviseled.

Én téglalakásban lakom amúgy, de itt is túl meleg van télen (írom ezt laza nadrágban és pólóban ülve), elviselhetetlen hőség nyáron és hallatszik minden a szomszédokból.

2018. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Koliból panelba költözés után azt mondom, hogy a szobám hatalmas és egyedül csak az enyém, a lakás gyönyörű, VÉGRE van privát szférám és csak a konyhában, fürdőben kell kerülgetni másokat :D

De hogy a kérdésre is válaszoljak: nálam kevés antiszocabb ember van, szóval ha nekem sikerült megszokni a falu végi kertes házból budapesti belvárosi kolit anno, akkor neked is menni fog a panelt. Próbáld meg máshogy berendezni, dekorálni a szobád, mint ahogy a kertes házban volt (ha ugyanúgy csinálod, az csak a különbségeket nagyítja fel), tegyél egy kirándulást az IKEA-ba ha van egy kis pénzed, tök jó megoldásaik vannak kis helyre, hogy mindened elférjen, vagy csinálj egy kis keresgélést: mikor épült a telep, amin most laksz, kiket költöztettek oda, mi állt a helyén a panel előtt, van-e valami különleges története. Így magát a városrészt szeretheted meg, ahol laksz ^_^

2018. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!