Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mást is idegesítene ilyen...

Mást is idegesítene ilyen szomszéd, vagy én vagyok már idegbeteg?

Figyelt kérdés

Szembe szomszédról lenne szó, az autójával úgy áll be, hogy betolat, közben ég a lámpája, és telibe világítja vele a házunkat(beállhatna simán orral is) majd amikor már beállt, még járatja egy fél órát az autó motorját, égő lámpával. Mindezt sötétedés után jóval.

Aztán lehet, mástól ugyanez nem idegesítene, ez egy flegma képű 20 év körüli srác, egy nagy dízel VW-el, a kerítésük kezd kidőlni, meg még amit odahánytak gazokat több hónapja az utcára, a mai napig ugyanúgy ott van, kb semmi mással nem foglalkozik, csak a szépséges autójával. 2 hétig kényszerszabadságon voltam, egész nap hallgathattam az autóját, hogy ott járatta a ház előtt, az illető amúgy egész nap otthon van, van egy barátnője, meg egy gyerekük.

Aztán lehet, direkt csinálja ezt a lámpás dolgot, mert látja rajtam, nem kifejezetten szimpatikus a feje.



2018. febr. 26. 13:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
75%

Nna, most meg kiderül, hogy nem is hozzád világít be az autó lámpája?


Egyébként ha nincs redőny, lehet kapni olyan sötítőfüggönyt, amin semmi fény nem szűrődik be.

2018. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
68%

Félted???? Nyugodj meg akármilyen idős, nem fog megvakulni az autó fényszórótól, illetve megsüketülni sem fog a járó motortól. XD

Inkább költözz el egy lakatlan szigetre.

2018. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
67%
Fotózd le, milyen erősen világít a lámpájával és tedd ki ide, akkor majd kiderül, tényleg vele van-e a baj, vagy te reagálod túl :D
2018. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
56%
Végigolvasva az összes hozzászólásodat... te vagy a kérdésedben említett idegállapotú ember.
2018. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
41%

Indulás elött a dízel kocsikat melegíteni szokás , leállítás elött meg amiatt járatajta nagy esélyel hogy a turbó vissza hűljön az hogy amikor be áll és égeti a lámpát amig jár a motor az egyéni probléma . Sokan tolatva állunk be mindenhova .

És igen te vagy idegbeteg , beszéld meg vele , hogy legalább helyzetjelzőre kapcsolja át amikor a ház elött járatja a kocsit azt annyi m

2018. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
70%
Hozzám nem világít be, csak egy idős rokonhoz, őt meg féltem nagyon. - most akkor mit hazudozol össze-vissza?!
2018. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
71%
Neked az a bajod, kérdező, hogy vannak szomszédaid. Ha ez nem idegesíteni, találnál mást, amitől vérig sértve érezhetnéd magad.
2018. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
62%
Egy kissé idegbeteg vagy.
2018. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
59%

Most akkor mi van?!Házban laks, vagy tömbházban, vagy miben, mert nem értem.

Tetess fel redőnyt, akkor nem világít be.

2018. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
27%
Asszem mellettem járatná valaki fél óráig a szar tragacsát (főleg egy ilyen munkakerülő senkiházi) hamar kapna egy akkorát, hogy a saját szélvédőjén szállna be fejjel előre. Az én házamban senkinek sincs joga zajongani rajtam és a családomon kívül. Nem azért vettem fel egy rakat hitelt és dolgozok mint egy barom, hogy egy kis nyighaj zavarjon az otthonomban, aki valsz. még azért sem fizet egy vasat sem, hogy ott lakik a szomszédban. Rá kell taposni a nyakára. Takarodjon el dolgozni, vagy akkor kuss legyen a neve. Annak vannak jogai aki teljesíti a kötelességeit is: dolgozik és adót fizet. Ha ezt nem teszi, akkor max kussolni van joga és behúzni a nyakát.
2018. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!