Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Titeket idegesítene, ha egész...

Titeket idegesítene, ha egész nap azt kellene hallgatni, hogy a fenti szomszéd folyamatosan molyol, kopog, zörög, szöszöl, dübörög valamivel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyilván idegesítene, de megpróbálnék nem figyelni rá vagy leszigetelni a plafont. Ha ennyire idegesít téged szigeteld le a plafont és nem fogod hallani.
2010. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Adsz nekem kb. 150.000 Ft-ot, hogy le tudjam szigetelni?
2010. jan. 22. 12:06
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

De egy bunkó vagy te kedves kérdező!

Adnak neked egy tanácsot, erre te nekiállsz itt flegmázni a válaszolóval.


Remélem egy ötgyerekes család fog hamarosan föléd költözni!

2010. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerinted már rég nem csináltuk volna meg a szigetelést, ha lenne annyi felesleges pénzünk? Kedves 2. bunkó válaszoló.
2010. jan. 22. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fenti levélváltást olvasva még egy válasz a kérdésre: igen, idegesítene.
2010. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy idegesitene, de mivel a felettem levönek is van joga a saját lakásában élni, ezért nem tudsz semmit csinálni. Ha zavar, akkor kérdezd meg az ALATTAD lakót, hogy ö mit gondol RÓLAD.


Mégoldások:

1. Megpróbálod nem figyelembe venni és elfoglalod magad (dolgozol).

2. Leszigetelteted a mennyezetet - balamennyi pénzt rá kell szánni.

3. Elköltözöl - akkor EZ a probéma meg van oldva, de ha nem egy különállo házba mentél, ott is van szomszéd, aki lehet, hogy még rosszabb, mint a mostani.


Próbálj inkább nem okokat keresni arra, hogy valamin idegesitsd magad.

2010. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, nekem van egy bolond nénim, aki kényszeresen üti a falat, vagy a padlót nehéz tárgyakkal, és még csak beszélni sem lehet vele, mert kényszerképzetei vannak, és még ő magyarázná meg, h ezt miért KELL csinálnia.


ha látsz egy kis értelmi szikrát a kedves szomszédban, akkor beszélj vele.

ha nem, akkor cserélj lakást.

2010. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A lakáscsere folyamatban van már, sajnos nincs más megoldás.

Egyébként én már túl vagyok az alattam lakó megkérdezésén.

Én rendkívül kellemetlenül érezném magam, ha ilyen zavaró szomszéd lennék és próbálnék tenni ellene, nem úgy mint a felettem lakók. Csak furcsának találom, hogy sokan vannak, akik inkább elviselés mellett voksolnak, mintsem a figyelmesség mellett.

2010. jan. 22. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen igazad van!
2010. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát, én átérzem a helyzetedet, ugyanebben vagyok... felettünk két idiota lakik, akik reggeltől estig tologatják a szekrényt, a kanapét, tornáznak 40négyzetm-en. van egy kinyithato asztaluk az erkélyen, ill. volt, mert már levetettük velük, ugyanis tavasztól őszig csapkodta a szél a korlátnak, és mindenkit idegesített, kivéve őket... volt olyan is, hogy nem voltak itthon, nyitva hagyták az ablakot, bevágta a szél, megszólalt a riasztó, és addig szólt még le nem merült... teljesen debilek:S rengetegszer szóltunk, de nem lehet velük dűlőre jutni.. ha lesz lehetőségem, mi is költözünk, de azért jó lenne, ha a saját lakásomban, nem idegbetegen morognák egész nap főleg hétvégén.:S
2010. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!