Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mondanátok veszélyes utcákat,...

Mondanátok veszélyes utcákat, kerületeket Budapesten amit jobb elkerülni? Hol biztonságos lakni ami megfizethetô is?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 20:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Hős utca
2018. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy BP-en van-e most megfizethető környék, nem hiszem.

Ha megnézel egy lakást, mindenképp figyeld a környéket is.

Mivel utcákat kértél, mondok párat ahol én nem szívesen laknék: Garay utca, Baross utca, Népszínház utca.

2018. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#9 valszeg van más 54%-os is. Megsúgom kb egy órája léptem be. Vond le a következtetést
2018. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kizsákmányoló rendszer?


Bocs de a rendszerig el se jutunk.

2018. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ami talán, esetleg, nagy szerencsével megfizethető, az pont azért az, mert rossz hírű környék. Egyébként pont egy ilyen nagyon rossz hírű környéken élek most, általában este 10 és éjfél körül megyek haza józanul, vagy hajnalban ittasan. 53 kg-nál egy dekával nem vagyok több, csúnyának se mondanám magam, de se ki nem raboltak még, se meg nem erőszakoltak az utcán, pedig itt élek egy ideje. Látszik rajtam talán, hogy nem vagyok kőgazdag, nem tudom; de szerintem túl van lihegve ez a közbiztonság dolog itt Budapesten, feleannyi rosszarcúval nem találkoztam itt, Budapest se*glyukában mint otthon Szabolcsban, csak a kéregetők vannak, akik zavarók.

N

2018. márc. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek semmi értelme kb, a sztereotípiáknak megfelelő válaszokra kell számítani ennél a kérdésnél.


Otthontérképen vannak bűnügyi statisztikák illetve vannak a gépjárműlopási statisztikák.

Budai kerületekben törnek be a leggyakrabban (azt hiszem, 11., 12), 11. kerületben van kirívóan a legtöbb bringalopás. Talán ez a kettő érinthet pl egy egyetemistát is. De ha van autód, messze a 11.-ből lopják el a legnagyobb eséllyel.



Legjobban fejlődő kerületek a 8, 9, 13, szerintem a legtöbb térfigyelő kamera ezekben van, amiktől csodát ne várjunk, de segítettek már párszor.


Ha a gyanús alakok érdekelnek, tehát nem feltétlen a statisztikák, hanem hol nem érezheted magad jól...

Ha nagyon érzékeny vagy erre, drogosok, drogdílerek, alkoholisták, hajléktalanok és romák látványára.... Nos, akkor mindenhol fogsz látni.

Ha kevésbé vagy érzékeny, nem ezt figyeled, akkor úgy nézve egész klasz környék Budapest.

Talán a 3. és a 8. jó részei amik jobbak.


Annyira utálom ezeket a sztereotípiákat.

A 11.-ben dolgozom, és a munkahelyemnél a közlekedési csomópont, a bolt környéke és némelyik mellékutca ordenáré koszos, büdös, lepukkant, gondozatlan, tele hajléktalannal és egyéb kellemetlen emberekkel, de olyan szinten, mint a 8. kerület rosszabbnak mondott részei(utóbbiakban is szoktam járni).

Annyit segítek, ez NEM az Etele tér környéke.


Ennyit a sztereotípiákról és a beidegződésekről.



Szóval így keress megfizethetőt.



Csepel, Kispest, 8. ker jó részei, 9. ker jó részei, Újpest pl? Nézegessed őket.

2018. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam Óbuda mondjuk rendben van.


Én sok helyen megfordultam már, vannak helyek hogy komolyan mondom "Bronx".

2018. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem is talán Óbuda az egyik, ahol úgy nagyon kétes alak, hajléktalan és alkoholista se volt, rendezett, nem nagyon lepukkant, vannak kamerák.... De Óbuda, mint megfizethető?
2018. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen ez a 3. kerület.


De mondjuk Békásmegyer is a 3. kerület, és ott már azért vannak "alakok".

2018. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

szerintem újpest a megfizethetőbb kerületek közé tartozik, és nem vészes. 17. ker. is.

a baj ezekkel, hogy messze vannak.

2018. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!