Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ha a lakótársam...

Mit tegyek ha a lakótársam soha nem pakol el maga után, és soha nem takarít?

Figyelt kérdés
Kértem többször hogy pakoljon el mert nem tudok leülni az asztalhoz a konyhába (a sok mosatlanja miatt). Mult hétvégén bulit tartott, a piás üvegek már több mint egy hete az asztalon vannak. Ma én pakoltam el, mert idegesített hogy nem tudok enni sem. Takarítani nem takarít, ahol néha felseper ott több kosz lesz mint volt.. ha mondom neki megsértődik. Mivel tudnám rávenni hogy takarítson? Költözni nem akar, és én sem szeretnék miatta egy költözést a fejemre mert nagyon sok fáradsággal jár.
2018. márc. 5. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A bepakolás a legjobb, de ha extrémet akarsz, akkor sz@rj az ágyába, hogy tudja, milyen sz@rban élni mellette:D
2018. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer egy elképesztően igénytelen szobatársam, ott ugye egy szobában voltam a szeméthegyekkel. Összesöpörtem többször is utána, megcsináltam mindent, szobarendet csináltunk a többiekkel az ajtóra és amit nem tartott be minden nap szövegkiemelővel kiemeltük. A szép szó haszna hiú ábránd volt. Aztán egyszer besokalltam és sepregetés után az ágyába szórtam a lapátról a padlóról felszedett koszt, aminek a java része az ő mocskából állt.
2018. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!