Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már, hogy azért költöztet...

Volt már, hogy azért költöztetek, mert megutáltátok a települést vagy a szomszédokat ahol addig éltetek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 09:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon jó lehet vidéken élni, ha kulturáltabb a település és közel van valamilyen nagyobb városhoz. Én a Dunántúlra mennék, a Balaton-felvidékre, vagy a nyugati határ mellé, de a Tisza vonala sem rossz, vagy a Körös-mente.
2018. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon sok szép tája van a országnak , én is szeretek kirándulgatni, de pl. mi a fenét kezdenék magammal hosszabb távon mondjuk a Körös partján?

Sajnos falun nagyon kevés a munkalehetőség, marad az ingázás és ezzel el is veszti a falu az előnyét, mert szinte csak aludni járok haza legalábbis munkanapokon, szabadnapokon pedig rendezhetem a kertet....

2018. márc. 14. 15:59
 13/13 anonim válasza:

Pár évvel ezelőtt egy kisvárosból (kb. 8000 fős) költöztem a párommal a munkája miatt egy 1500 fős faluba. Egyszerűen minden hétvégén haza kellett menekülnünk valamelyikünk szüleihez, annyira nem voltak kikapcsolódási lehetőségeink, hiszen ha el is mentünk sétálni, mindig szembejött valaki, aki a munkájával kapcsolatban zargatta.

Megpróbáltunk a szomszédos, 15 ezres városba is kiruccanni, de az is lehangoló volt. Arról nem is beszélve, hogy az a zsákfalu annyira elhanyagolt országúttal rendelkezett, hogy többször is szerelni kellett a kocsi futóművét, mivel a traktoroknak mindegy, mennyi kátyú van.

Alig több mint fél évet bírtunk ki ott, és akkor arról még nem is beszéltem, hogy az önkormányzati lakás, amit kaptunk, penészteleppé változott az ujjnyi réssel rendelkező nyílászárók miatt.

Többé be nem tesszük oda a lábunkat.

2018. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!