Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Két egymást követő éjszaka is...

Két egymást követő éjszaka is becsengetett hozzám valaki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lakás földszinti, viszonylag forgalmas úton, egyáltalán nem rossz környék. Hétfő éjjel 2 körül, ma, kedd éjjel pedig 2:40-kor valaki megnyomta a kapucsengőt. Elsőre nem vettem fel, igazából azt gondoltam, hogy valaki elnyomta, vagy szórakozik buliból hazafelé (egyetemi városról van szó), de másodszorra beleszóltam a telefonba, mondom ez már nem lehet véletlen, viszont senki nem szólt bele kintről. Mindkét nap sokáig tanultam, nem sokkal előtte oltottam le a villanyokat, de a csengetés idején már sötét volt a lakásban, az ágyamban feküdtem, fény nem szűrődhetett ki tőlem.

Egyik nap sem tudtam utána aludni, félek, mit csináljak? :( Nagyon meg vagyok ijedve! Így leírva biztos nem hangzik ijesztőnek, de egyedül lakom itt, és 45 kilós nőként valószínűleg esélyem sem lenne megvédeni magam, ha esetleg bántani próbálnának. Egyáltalán mi lehet ezzel a célja valakinek? Szerintem még viccesnek sem vicces annak, aki csinálja.


Van valami tanácsotok? A rendőrség ennél sokkal nagyobb dolgokkal sem foglalkozik, szóval gondolom, nekik nem opció szólni...

Előre is nagyon köszönöm!


2018. márc. 13. 10:37
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Remélem, ma éjjel már nem fog ilyesmi történni!
2018. márc. 13. 21:51
 22/25 anonim ***** válasza:
Na, csengettek? Simán lehet a pára miatt kontaktos a kaputelefon. Láttam én már késő este, hogy csengett az a fránya , azt nem volt ott senki. Meg olyan is volt, ami előtt elmentem ház mellett, és már halózott valaki a telefonba. Ott se volt senki, csak én mentem a járdán. Ha kinéztek biztos azt hitték én szórakozom...
2018. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Igen, ma is járt itt az "úriember", fél 2-kor. Felhúztam tegnap a redőnyt, szóval most odamentem, a szüleimmel is beszéltem, azt mondták, próbáljam megnézni, ki az, bent ne kapcsoljak villanyt, hogy ő ne lásson a sötét lakásba be, én viszont az utca fényében simán ráláttam. Halvány gőzöm sincs, ki ez, de őszintén szólva kicsit megnyugodtam, mert nem tűnt félelmetesnek kinézetre, meg semmi. Csengetett, várt, aztán elment, ide se nézett az ablak felé, meg semmi.

Attól függetlenül nem tudom, mi célja van ezzel, mert mikor felvettem ezelőtt, nem szólt bele, szóval baromi fura. Holnap egész egyszerűen félre fogom tenni a telefont, mint ahogy itt tanácsolta is valaki, előbb-utóbb csak megunja, nem?

2018. márc. 14. 18:29
 24/25 anonim ***** válasza:

Nalunk a (Budapest,Nyugati kornyeke) haz melletti hazban egy csak este kb 8-tol reggel 5-6-ig mukodo kupleraj van. Reggel beveszik a tablat zaras utan. Az odaszokott kis turistak meg emleezetbol mennek . Igy a mi hazunkba is csengetnek. De meg ejjel is.

Egyszer nagyon elegem lesz es bekuldom a rendorkapitanysagra az esetet,h oldjak meg a problemat.... :D


Manapsag mindent kivizsgalnak,barmit bejelenthetsz akar emailen is. Intezkednek is. A regi nemtorodom rendszer mar a multe.


Nezz korul a melletted levo hazakban mi van . Hatha vmi hasonlo a problema.

2018. márc. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hangos a zene vagy a tv. Valaki nem tud aludni tőled, tehát amikor te lefekszel, és aludnál, gondoskodik róla, hogy te se tudj nyugodtan aludni.

Esetleg ez nem állhat a háttérben?

2018. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!