Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 27 évesen szülőkkel lakni?

Muscleman666 kérdése:

27 évesen szülőkkel lakni?

Figyelt kérdés
25 éves koromba költöztem haza azelött exemmel éltem egyháztartásba lakás öve volt kidobott. Addig pénzem energiám összeköltözésbe ment bele meg lakásujitásba. Vettem egy használtautót is.hazaköltöztem itthon is rengeteg pénz ment el mert gondok voltak itthon is . Igy 27 évesen most tudok elkezdeni sporólni saját lakásra évekbe fog telni..elköltözhetnék albérletbe de egyedül nem mert sok pénzem elmenne es nemtudnák félretenni es elég magányos lennék. lenne barátnőm elköltöznék vele albiba.de igy több pénzt félre tudok tenni es addig mig nemtalálok egy olyan lányt akivel lehet tervezni addig félreteszek lakásra.ti 27 évesen vagy 30hoz közeliek öneröböl hogy tudtok jővőt megalapozni.a magyar fizetésből és van olyan aki ennyi idősen még otthon él?mert helyzetéből adódóan es mert az élet ugy hozta nemtud még lépni?

#tervezés #jővőmegalapozása
2018. márc. 15. 17:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nőként kérdezem, hogy mi a szent sz*rért tetted bele egy olyan lakásba a pénzed, amiből sosem lesz semmi a tiéd? Részemről a minimum, hogyha vége egy kapcsolatnak, akkor mindenki viszi azt, amit beletett.

Én 28 vagyok. Volt egy kis spórolt pénzem, a páromnak is. Összeraktuk amink van és hitelre vettünk egy lakást. Nem tehermentes, de egyszer a miénk lesz és kevesebbe kerül, mintha labit fizetnénk. A költségek és a teherviselés papíron is közös. Mindketten mindenbe fele fele arányban tettünk bele, ha úgy alakul, akkor ennyivel is szállunk ki. Én azt gondolom ezen bukni nem lehet és értelmes felnőtt emberek lévén nem is fogunk.

Együtt teremtettük meg magunknak a legszükségesebb feltételeket, nem volt aki alánk tegye. Igaz, ketten minden könnyebb.

2018. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!