Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a postással?...

Mit lehet tenni a postással? Kezd belőle nagyon elegem lenni!

Figyelt kérdés
Ha van csomagom nem hozza ki,ha ki is hozza csak én vehetem át,de a hivatalos leveleim átadja bárkinek nevetve,mondván szerelmes levél! Bunkó is,nem lehet vele szót érteni,ha most is nem hívom fel a postát van-e valami akkor nem tudom meg,mert Ő képtelen kihozni megvárja meg 5-6db összegyűlik erre a címre,hanyagul végzi a munkáját,eltűnnek dolgok.
2018. márc. 19. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Dolgoztam postán,nem a kézbesítő dönti el hogy valamit kivisz-e vagy sem,nincs neki külön szekrénye vagy raktára ahol tárolhatná a küldeményeket.

A kínai csomagokat kb.1 éve a megváltozott postai szabályzat miatt nem viszik ki.

Az meg hogy mekkora az értesítő cetli szintén nem az ő döntése,előre nyomtatott papírja van amit kitölt vagy a csomagos postás helyben nyomtatja őket.

Ezektől még lehet trehány és bunkó,ezek szerint csak a minimum elvárásokat teljesíti amit azért nem értek mert elvileg anyagilag érdekelve lenne(borravaló)hogy minél több címzettet találjon otthon.Úgy látszik az fontosabb neki hogy minél hamarabb végezzen a munkájával minél kevesebb cipekedéssel...

2018. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 Valószínű neked hiszek,nem az itteni postán dolgozóknak!🤣🤣
2018. márc. 21. 08:54
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
A 11-es jól írja. Persze bunkó ettől lehet, de a többi már beteges. Hagyjátok már békén szerencsétlen postásokat, én is voltam az. Előfordult, hogy csengettem, nem jött ki senki, a postaláda alja meg leszakadva hetek óta. Mit csináljak? Visszavittem, értesítőt hagytam. Másnapra jött a panasz a vadparaszttól, hogy a postás nem csengetett. Tehát otthon volt meg ráadásul hazudott is, azok ilyen nyomorultak, akik nem tudnak mit kezdeni magukkal, és foglalkoznak mindenki mással, azzal is, aki tisztességesen elvégzi amunkáját
2018. márc. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13. Ez a hölgy tényleg nem végzi normálisan a munkáját! Ha megnyomja a csengőt valaki nyilván kimegyünk mindig van valaki itthon 0-24ben! Édesapám nyugdíjas! Persze,ha a nyugdíj jön előszeretettel le nyúl belőle 100-200Ftot,mondván “nem tud annyit adni,nincs aprója!”
2018. márc. 22. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!