Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek direkt csinálja?

Szerintetek direkt csinálja?

Figyelt kérdés
A lakótársamnak pasija van, aki néha a közös lakásunkban hétvégézik. Sajnos a fiatalember eléggé "otthonosan" érzi magát, talán túlságosan is. Folyton felnyitva hagyja a WC ülőkét pisilés után, mintha lesz..ná, hogy rajta kívül még két nő él a lakásban és használja a wc-t, valamint kinthagyja a használt alsógatyáit a mosdóban. Csakhogy nem a földön vagy úgy, hogy úgy tűnjön, hogy tényleg csak otthagyta, vagy kiesett a ruhái közül, hanem felakasztva a wc mellé, a mosógépen hagyva kiterítve (nem hanyagul odadobva), vagy egyenesen az ajtóra felakasztva. Az én barátom velem él ebben a lakásban, és a 2 év alatt egyszer sem fordult elő, hogy ilyesmit tett volna. Lehet, hogy csak a jólneveltség hiánya mutatkozik meg kedves barátunkban, de én arra is gondoltam, hogy esetleg direkt csinálja, mintha azt akarná mutatni a páromnak vagy nekem, hogy "na né gyökér, én vagyok a férfi a házban, azt csinálok amit akarok !" Párommal arra gondoltunk, hogy ideje lenne megbeszélni a lakótársunkkal ezt a dolgot, mert én például baromira nem vagyok kíváncsi más pasasok használt alsógatyáira. Kérlek írjátok meg, hogy mi a ti benyomásotok erről az egészről, illetve, hogy történt-e veletek hasonló. Köszi a válaszokat és a segítséget.

#undor #neveletlen #lakótárs párja #használt alsógyatya
2018. márc. 25. 00:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy a WC-t használja, valójában egy elég jó szokás ám. Még akkor is, ha úgy marad az ülőke. Ha nem a földre dobálja a gatyáját, az meg már szinte érték...de erre akkor fogsz majd igazán rájönni, ha vagy 10-15 éve házas leszel :D
2018. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A barátom velem él együtt, ő is ugyanúgy fizeti a számlát megy a lakbért. A lakótársunk nem fizet semmit pluszba, amiért a barátja itt szokott hétvégézni. Utolsó: az én páromnak csak a zoknikkal van ilyen baja, de csak a hálószobánkban, ennek oka, hogy három fiútestvére volt, ezért az anyja nagyon odatette magát a nevelésükkel kapcsolatban ( muszáj volt neki, különben az egész ház tele lett volna büdös zoknikkal meg használt gatyákkal) :)
2018. márc. 26. 21:16
 13/15 A kérdező kommentje:
Meg feltalálták a szennyeskosarat, amit mi a hálóban tartunk.
2018. márc. 26. 21:18
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Neked valami komoly gond van a fejedben.
2018. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jajj de jó lett volna megtudni a végét ennek a szaftos sztorinak
2021. márc. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!