Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan cselekedtetek volna...

Hogyan cselekedtetek volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Hétfőn a munka után jöttem haza kocsimmal, mikor elkapott egy jókora zuhé.

Amikor már javában szakadt az eső, befordultam abba az (igencsak hosszú) utcába, ahol a házam található, és találkoztam a kutyáját sétáltató szomszédommal.

Leintett és kérte, hogy vegyem fel őt és a nagy kutyáját (mert nagyon szakadt az eső és szinte szó szerint sz...rrá áztak), de én nem akartam beengedni (és nem is engedtem be) a kutyáját az autómba (magát az embert beengedtem volna, de ő ezután nem jött és maradt a kutyájával).

Egyébként akkor kb. 0,5 kilométerre voltam a házamtól.


Azóta haragszik rám.


Ti mit tettek volna ebben a helyzetben?



2018. ápr. 26. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Baromi hülye vagy hogy még mindig ezen rágódsz. Komolyan, max. még 5 percig egészséges ezen pörögni.


Nekem is nagytestű kutyám van, de mivel a te kocsid, te döntöd el, hogy utána mennyit kívánod takarítani. Szerintem az a normális viselkedés ha elfogadja az illető. Ez azért nem a világvége és gondolom nem fulladtak meg, és mivel amúgyis szétáztak már, éppen mindegy hogy hazavitted-e volna őket.


Szard le

2018. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

En felvettem volna oket. Aztan meghivtam volna egy vacsira ot is meg a kutyajat is. Mindig tele van hussal a melyhutom. Nekem is van kutyam. A kocsi meg,ha kicsit koszos lett volna,nehany szovettisztito spray elintezi meg egy ki sopres/porszivozas a benzinkuton.


En szeretem a kutyakat. Illetve a barataimnak rendszeresen fozok. A kutyamnak minden nap tobbszor is.


Idonkent megengedem magamnak azt a luxust,h ajandekot adok a korulotteevoknek illetve segitek nekik olyannal,ami nekem nem okoz kulonosebb hatranyt.

Egy boldog kutya mosolya mindig boldogga tesz.

N

2018. ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Egy kis esőbe még senki sem halt bele. Ázott nagytestű kutyát végképp nem engednék az autómba.
2018. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még a taxi sem vette volna fel őket fizetős fuvarra, legalábbis nem mindegyik. Még száraz időben is szokás előre jelezni, ha kutya is utazik veled, mármint nem szokás, hanem elvárják, és joggal. :) Ne legyen emiatt bűntudatod.
2018. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Tipikus suttyó pofátlan szomszéd, aki azt hiszi hogy körülötte forog a világ. Még a taxis sem engedte volna be dupla fuvardíjért.
2018. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Kicsit sokat pörögsz a témán, nem gondolod? Engedd el.

HA különlegesen jó kapcsolatom lenne a szomszédommal, akkor sem vettem volna fel őket, mert-és most kutyásként mondom!- mindenkinek a saját felelőssége a saját kutyája, és akkor is, ha haza kell vele menni, mert esik az eső. Taxi se biztos hogy felvette volna őket.


Szerintem azon sértődött meg, hogy szegény mucikutyát ott akartad hagyni, csak őt felvenni.

2018. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Én biztosan nem engedtem volna rá a bőrüléseimre a kutyát, hogy elázott kutya szag legyen az autóban és talán meg is sértsem valamit rajta.


Utána persze nem hiszem, hogy a szomszéd állná a tiszítás és bármilyen esetleges kár árát és a vele elvesztegetett időmet.

2018. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Elnézést, de sajnos a kutyát nem engedem be az autóba, őszintén sajnálom."


Kutyásként amúgy eszembe nem jutott volna bármihez bekéredzkedni egy széjjel ázott ebbel...

2018. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Még a saját kutyámat sem engedem be a kocsiba száraz időben!
2018. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haragudjon, a kutyját én sem engedtem volna be az autómba, vagy akkor fényesre sikáltatom aztán a szomszéddal.
2018. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!