Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédom a házam mellett...

Szomszédom a házam mellett 4-5 méterre grillezik, a füstje beteríti a házam ami fehér. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem rég építkeztem mellette. Próbáltam beszélni vele,hogy ne károsítson meg, mert ha 2 hét múlva a fehér fal fekete lesz annak nem lesz jó vége. Ezt finoman szépen próbáltam tudtára adni. A szép szó nem használt, ő nem változtat a szokásaim. Minden szomszédjával rosszba van. Mit lehet tenni? Tehetek bejelentést a rendőrségen mikor tüzel? Lesz eredménye?

2018. máj. 6. 11:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
84%
Már ne haragudj, de a rendőrség mit tenne szerinted, eltiltaná a grillezéstől?! Te beteg vagy, ember! Akkor grillezik amikor akar, ha nem a te ingóságaidból rakja a tüzet. A családi házas övezet ilyen. Ha ilyen antiszociális vagy, menj tanyára! De ott meg jelentsd fel majd a kakast, mert kukorékol és ezzel megkárosít.....
2018. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
93%
tanyán a vaddisznó fogja feltúrni a kertjét, akkor meg azon hisztizne...
2018. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj már le! Nem fogja bekormolni a fehér házad falát a grillfüst! Jár a levegő, fúj a szél, nem fog premier plánba csak a házad falára menni a füstje..., ami nem mellesleg nem is fogja meg, csak tudjál róla. :)
2018. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy gyökér
2018. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

:DD

Izgalmas lehet veled az élet, jóbarát.

2018. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs szabályosan kialakított grillező hely, akkor bátran hívhatsz hatóságot.
2018. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj, költözz tanyára, ha ilyen antiszociális vagy.


HA a szomszédom azon vergődne, ne grillezzek mondjuk havonta kétszer, hát a képébe röhögnék, de komolyan.


Nevetséges vagy, és milyen kárt téríttetnél meg velem? Azt, ami nem is létezik?!


A bagó meg az ezernyi autó füstje sokkal jobban sárgítja a falakat, mint az, ha valaki néhanapján odatesz pár húst a kinti sütőre :D

2018. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
ok megértettem, tehát bárki bármivel zavarhatja a szomszédot, le van szarva, a hang, a zaj a szag nem számít, hisz nem kézzelfogható. ha én ganyét teregetek, s neki ez büdös lesz, kötelessége lesz elviselni, hisz ti is elviselnétek fordított helyzetben azt írjátok. Vagy ez megint 1 liberális 2ős mérce, hogy amit 1iknek szabad másiknak nem? részemről befejeztem a társalgást.
2018. máj. 9. 14:28
 29/38 anonim ***** válasza:
95%
Rigolyás vagy. Ennyi.
2018. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Nagy-nagy boldogság ez nekünk. Mér akartalak kérni rá.

Az utcánk földes volt, s kamionosok jártak haza a kocsival. Képzelheted…

Második szomszéd nyulakat tartott, pedig tilos. Füvet rohasztott azoknak etetéshez. Nyúlszag+rohadt szag

Ugyanő teljes hangerővel hallgatta a parlamenti közvetítéseket. Ha az nem volt éppen, akkor a vatikáni rádiót

Hátsó szomszédnak van egy hatalmas diófája. Rendszeresen átjött felszedni, ami lepotyogott.

Jog szerint megteheti, ha mi szedjük fel magunknak, az lopás.

Másik oldalon óvoda. Reggel kocsiajtó csapkodás, kora este kocsiajtó csapkodás

Voltak itt tinik, akik a kismotorjukat bömböltették (igen, a kipufogót…)

Éjjel kutyát sétáltatták, meg a parkban hetyegtek. A lányok ehhez meglehetősen hangos hangi effekttel járultak hozzá.

Én 40 éve lakom itt, s elmosolyodok néha, milyen békés környék ez.

És nem voltam még sem rendőrségen, sem bíróságon.

2018. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!