Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ha a szomszéd...

Mit csináljak ha a szomszéd nő egy patkány és nem hajlandó lehalkítani a sz. R zenéjét?

Figyelt kérdés

Nem ért a szóból, IQ ja gyök 2 szerintem. Ahányszor szólok neki, ő van felháborodva, hogy ez nem is hangos, meg hogy rajtam kívül neki még soha nem szólt senki. Múltkor azt is mondta, hogy amikor bulizni megyek akkor nem zavar a hangos zene? :D Ebből látszik is hogy agyilag egy fogyatékos strucc szintjén áll.


De mi a francot csináljak? Hazajövök munkából, és már a bejáratnál azon stresszelek higy jaj, csak nehogy szóljon a fos felülről, higy le tudjak pihenni... 22 éves létemre nyilván én is szoktam zenét hallgatni, bulizni, de volt hogy vizsgára tanultam, szakdogát írtam és nem tudtam miatta koncentrálni.. Hiába mondja végül mindig hogy jó, lehalkítja, 2-3 nap után ugya olyan g.eci hangos.



2018. júl. 3. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a többi szomszéddal, és ha őket is zavarhatja esetleg elmehetnétek hozzá együtt, hátha az használ...
2018. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég régen nálunk is volt ilyen helyzet. A felettünk lévő bömböltette a zenét. Sokadjára is bömböltette, hiába kértük szépen, hogy ne. Fater kiment, lenyomta a biztosítékot. Erre kijött a szomszéd, fater meg ott állt a bézbózütővel. Megverve nem lett, de ezek után egyszer sem bömböltette, ha mégis, akkor lejött és megkérdezte, hogy nem zavar-e.


Vannak esetek, amikor a szép szó nem segít, csak ez a hozzáállás.

2018. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki ajándékba egy fülest.
2018. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kihívod a rendőröket

Vagy azt csinálod, amit én: veszel egy hangrendszert, a mélyládát a falhoz -plafonhoz rögzíted és ha rákezdenek bebacol egy kis rammsteint /linkin parkot/metallicát full basszuson és full hangerőn, az én szomszédaim visszavettek azóta mondjuk 10-15 alkalommal eljárszottuk ezt ill ha nem esett le nekik pár perc után, akkor a basszus maradt, a hangerő le, a fal meg rezgett ;)

2018. júl. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
100%

Játszd le neki ugyanazt a sz@r zenét teljes hangerővel.

Hidd, el ugyanúgy zavarni fogja, mint téged.

Csak ha ő saját maga hallgatja, akkor ez fel sem tűnik neki, de ha más "bömbölteti" az már zavaró a számára.

Ez ugyanolyan, mint a kutyaugatás. Csak a szomszédot zavarja, de a gazda szinte meg sem hallja, hogy ugat a kutyája. Ha viszont a szomszéd kutyája ugat órákig, akkor az már zavaró a másik kutyatartónak is.

2018. júl. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!