Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valakit bántanak az épületben,...

Valakit bántanak az épületben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy a panel, de rendszeresen hallom, hogy valaki torka szakadtából ordít (erre ébredtem ma), csapkod valamit, amitől zeng az egész ház. Utána, mikor abbahagyta a kiabálást, elkezdtem jobban fülelni és akkor hallottam még, hogy valaki nagyon zokog és próbál a másikkal beszélni, aki szerintem nem normális, mert annyira ordít. Ez rendszeres itt és nem értem, hogy mást hogyhogy nem zavar. Baromi ijesztő a számomra és szeretnék segíteni azon, akivel ezt teszik, de nem tudom azt sem, hogy melyik lakásból jön a zaj...

Mit tegyek? Mire a rendőrség kiérne, .ár lehet, hogy abbahagynák és nem találnánk meg, hogy melyik lakás.


2018. júl. 22. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ház gondnoknak szólni
2018. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Először jó lenne kideríteni, hogy miért ordít. Nálunk pl a szomszéd 9 éves kislány nemnormális módon ordítozik, sikít, hisztizik. Multkor pl azért mert fürdenie kellett.
2018. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször azt kell kideríteni, hogy honnan jön a zaj, pl a szomszédok kérdezgetésével. Akinek a közvezlen szomszédjában történik ilyesmi az tudni fogja, hogy mi a helyzet és pontosan melyik az a lakás.
2018. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodtan hívd fel a rendőrséget! Szépen elmondod, hogy a szomszédból éles síkoltás hallatszik. Félsz, hogy valami baja történik az illetőnek, úgy ítéled meg, hogy szüksége van segítségre. Plusz nem tudsz aludni és másnap dolgoznod kell.

A segélyhívó számon majd eldöntik, hogy mit csinálnak. Te neked az egyetlen felelőséged, hogy bejelented. A többi már a rendőrség dolga. Nem is muszáj megmondani, hogy ki vagy, Híváskor elég ha bejelented a lakcímedet. Pl. Budapest utca 19 lakosa vagyok, a házban valaki torka szakadtából kiabál, zavarva az esti nyugalmat és félsz, hogy baja történik valakinek. Lehetséges-e, hogy egy rendőr kijöjjön?

2018. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig én is azt hittem, nálunk is bántanak vkit. De kiderült, hogy az ordítozónak voltak dührohamai. Ő terrorizálta a családját. Lehet elmebeteg, skizofrén, drogos.
2018. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak betesznek egy horrofilmet amíg házaséletüket élik ki, de hát asszonyka extrém visítós...
2018. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
112, diszpécser eldönti
2018. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, hívd a zsarukat, az esetek nagy %-ában őket is meg fogja támadni az ilyen idegbeteg barom.

Akkor neki meg csengettek.

2018. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!