Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálnátok a helyünkben...

Mit csinálnátok a helyünkben a szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk egy kisvárosban.A házak nagyon közel vannak egymáshoz.A szomszéd 2 db ablaka,ami télen-nyáron nyitva van,a mi udvarunkra néz.Igazából,nem is ezzel van gond,hanem hogy hangosak.Van 4 gyerek,a legidősebb 8,a legkisebb 2 éves.Iszonyatosan neveletlenek,egész nap ordítanak,meg kiabálnak.Soha nem szól rájuk az egyik szülő sem,pedig otthon vannak velük.Ha talán mégis,akkor óriási kiabálás meg sírás -rívás a vége.És ilyenkor nyáron egész nap ezt kell hallgatni,0-24-be.Persze,tudom,mi is voltunk gyerekek,mi is rosszak voltunk,de ez valami kegyetlen.Olyanok,mint valami idegbeteg,őrült család.Gondoltuk,hogy finoman szólunk,hogy legalább az ablakot csukják be néha,vagy mit tudom én.Csak az a gond,hogy nekünk meg sajnos nem lehet gyerekünk,és biztosan azt mondanák,hogy irigységből kötözködünk,mert nekünk nincs.Köszönöm a segítséget!

2018. júl. 25. 08:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Amúgy meg az a felháborító az egészben,hogy mi a feleségemmel szarrá melózzuk magunkat,ezek meg egész nap otthon vannak.Büdös nekik a meló,anyuka 42 éves,ebből dolgozott 1-2 évet,azután úgy döntött gyorsan szül pár gyereket,hogy ne kelljen többet se dolgozni.A férje szintúgy.Most illegálisan feketén autókat szerel otthon,ebből van pénzük.Mi csak nyugodtan szeretnénk itthon pihenni,és élvezni a csendet,persze így nem lehet.Most is csukva van minden,mert üvöltenek mint állat.Nem az a bajom,hogy hangosak a gyerekek,ez ezzel jár!Viszont a szülő egyszer sem szól rájuk,hogy:Ne csináld,nem szabad!stb.
2018. júl. 25. 12:51
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet, csak két gyerekkel. Pár éve költöztek ide, eleinte még viselkedtek, de tavaly már elviselhetetlenek voltak. Próbáltam beszélni velük, de leszarták, hát rájuk hívtam a rendőröket. Valamennyire hatott, már nem annyira hangosak, de azért elköltözhetnének.
2018. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

"és biztosan azt mondanák,hogy irigységből kötözködünk,mert nekünk nincs"


Persze, nyilván, találgass még! Felnőtt vagy, merj már szólni nekik! Honnan veszed, hogy ezt mondanák? Te vagy rosszindulatú, hogy ilyenekre gondolsz! Jobb is hogy nincs gyereked, mert a te rosszindulatra hajlamos génjeidet örökölné, ráadásul ti is rosszak voltatok, úgyhogy pofa be! A te gyereked semmivel sem lenne jobb mint a szomszédodé!

2018. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%
vegyél 1 gázpisztolyt, s lődözz vaktölténnylel az udvaron. ha saját udvarodon használod, és nem emberre fogod akkor legális. úgy csattogtasz vele, ahogy akarsz. rendőrtől tudom, s tényleg így van. a gyerek megilyed a nagy robbanástól, lehetőleg jó közel csináld hozzájuk. sajnos mást nem tudsz tenni, neveletlen, alkalmatlan szülőből sok van, s egyre több lesz. vagy utat csinálsz magadnak vagy eltaposnak. nálam is hasonló helyzet van, annyi h itt van még 1 nagytestű kutya is, amit rendszeresen a nappalimhoz köt ki, amíg ezek 5 méterrel arrébb üvöltöznek, a dög meg mellettük. szóval átérzem. szép szó nem ért semmit. egyelőre azért nem darálom be őket, mert ha nyereséget tudok reaálizálni az eladáson, akkor elfogadom, de ha oktoberig sem sikerül, akkor ledarálok mindent ami mozog, azt ott se voltam. azért álljon már meg a menet, hogy az érvényesül, ki minél gerinctelenebb. gondolj arra, neked nincs veszteni valód, hisz így is sz*r, de neki igen.
2018. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Brutál hangfalak, meg gázpisztoly durrogtatás, meg géppisztoly...

Sajnos primitíven, drasztikusan és rosszul fogtok hozzá, ráadásul ti lesztek a végén hatóságilag megbüntetve.

Létezik ennél sokkal hatásosabb módszer is, ráadásul olcsón kivitelezhető, beazonosíthatatlan és láthatatlan is.

Még azt is el lehet érni vele, hogy becsukják az ablakokat, mert csak így múlik el a fejfájásuk.


Akit érdekel -és szépen kéri- annak privátban megírom a megoldást.

2018. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Remek grindcore zenekarok vannak, amiket lehet nekik nyomatni. Figyelj oda a decibelre, és akkor nem tehetnek semmit, lásd a párkányi zenehallgatós nő esete, évtizedekbe telt, mire a hatósásgok léptek valamit.

Vagy ja, üvöltős szex, az mindig jó.

2018. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Na,és akkor most hallottam a jóhírt,hogy úton van az 5.gyerek is!
2018. aug. 10. 23:02
 18/18 anonim ***** válasza:
5m magas 2. kerítés tömör betonból, hagyj benne lyukakat (zárhatókat), s oda tudod tenni a robbantani valót ha hangosak még így is.
2018. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!