Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Közös udvaros társasházban...

Közös udvaros társasházban nem pofátlanság a másik ablaka elé kb. egy méterre elhelyezni a kerti széket?

Figyelt kérdés

Hárman lakunk a hátsó udvarban, a kertrész osztatlan közös tulajdon, de az elöl lévő bejárat felé elég nagy területű.

A szomszédnak van saját verandája (a másiknak pedig valamennyire elkerített része). Én középen lakom, gyakorlatilag egy háromszög alakú terület van előttem, nekem nincs elkerített részem (nemrég költöztem) és az ablak alacsonyan van (derékmagasság).

A szomszéd egyszer csak kirakta a székét épp az én ablakom elé 1 méterre és önfeledten napozni kezdett.

Őszintén szólva kissé zavaró és furcsa, olyan érzés, mintha a privát szférámba másznának bele, most már köhinteni is alig merek, másról nem is beszélve...

Tettem fel függönyöket, de olyan is van, hogy spontán megállnak az ablakomban és elkezdenek trécselni hozzám, vagy beszólogatni az ablakon, ha épp nem vagyok látható..

Ez az egész a bizonyos egy szomszédékra vonatkozik.

Nem tudom, mit gondoljak, mert nekem nem jutna eszembe ilyesmit csinálni, sőt, én igazából nem is használom a kertrészt, ritkán vagyok kinn.

Csak nekem fura, vagy nem bennem van a hiba?



2018. aug. 19. 15:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is megbántam ezt a lakást, de sajnos kényszerhelyzetben voltam, nem maradt időm válogatni.

Szívesen visszaköltöznék panelbe, amit sokan szidnak, de én mégis jobban szerettem. Ott ha becsuktam a bejárati ajtót, azt sem tudhatták élek vagy halok, plusz még csendes is volt (ami persze nem mindenhol jellemző panelben).

Egyébként volt már kérdésem a kutyaugatásról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9360497-medd..

2018. szept. 20. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!