Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem merek másokkal lakni?

Nem merek másokkal lakni?

Figyelt kérdés

A napokban kellene felkoltoznom pestre de nem megy. Harman laknank, egy a nappaliba egy a mosdo melletti szobaba en pedig a konyha mellett. De a mosdo a nappalibol nyilik ergo korbe van veve szobakkal es nem tudok mashol nagywczni.. megprobalok ha epp veletlen egyedul tudnek maradni a lakasban de nem hinnem hogy sok ilyen lesz. De altalaba addigra annyira befeszulok, hogy nem megy..

Altalaban 8-16 kozott vannak oraim, a masik lany dolgozik 8-14ig (vagy neha delig) a harmadik csaj tanul szinten.

Nem ismerem oket, nagyon felek.

Mastol igazabol nem parazok; pl ilyen tanulas, egyedul a nagyvarosban dolgoktol.. de ettol a wc tematol nagyon. Nem akarom hogy halljak, annyira gaz. Es altalaba annyiszor kell wcznem ahanyszor eszek egy nap.

Jo oke megoldhato, hogy egyszer kajaljak..de ez igy nehez akkor is nagyon. Vekonyak a falak is, idegen hely, idegen emberek.

Rosszul vagyok elore. Mit kellene tennem?



2018. aug. 23. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Lehet iskolában is, plázákban, stb. ahol nem ismer senki és nem kell feszengeni. amúgy én is jobban szeretek egyedül. de ha megszokod lakótársaid, akkor már nem fog érdekelni.
2018. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez most komoly? Szerinted ők nem sz_rnak?
2018. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Hozzá fogsz szokni.

Mi 4-en lakunk, igaz mindegyik a baratom:D


Szerintem nagyon király dolog többen lakni fiatalokkal körbevéve, főleg ha van fiú is meg lány is. Akkor szoktak a legdurvább sztorik születni :D


Egyedül az a rossz a ti esetetekben, nem közös napirendetek van, egyik dolgozik másik tanul harmadik fél wcre járni ez ergo össze vissza van.


Kell 3 óra naponta magatokra is, és simán össze tudtok szokni. Igaz én fiú vagyok, de mi nekünk a lakásban olyan wc-s történelmek születnek , és mindenki csak nevet. Viccesen állj a dolgokhoz. Próbálj kompromisszumot kötni velük , vedd fel a hangsúlyt stb..

2018. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Ember vagy. Ők is emberek. Mindhárman kakiltok és pisáltok. Sőt, azt is fogjátok hallani, hogy ki mikor menstruál. Ez nem gáz. Ne félj.

Az élet szerves része az ürítés.


Na, és mit tennél, ha hasmenésed van? bef*snál, csak hogy ne hallják ahogy a wc-n ülsz?

2018. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Hű. Ez nem túl egészséges gondolkodás. Történt valami a múltadban, ami miatt cikinek érzed a világ egyik legtermészetesebb cselekvését, amit mindenki naponta csinál.

A hely és az emberek idegensége csak az első pár napon lesz érvényes.

A hangok szigeteléséhez pedig egyrészt szerintem a vékony falak is elegendőek, másrészt pedig senki sem fog rá figyelni. Vagy hallgass sokat telefonról zenét, amit magaddal viszel a wc-re is így elnyomva a saját hangjaidat. Talán érdekes lesz kicsit első tapasztalatra a többieknek, de nem hiszem, hogy gondolatban társítanák a problémáddal.

2018. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Semmit, akkor ne költözz.


De párkapcsolatot se akarj, mert a barátod előtt is szarnod kell majd :D

2018. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, hogy ez mennyire nyugtat meg, de egy átlagos wc-ből nem annyira hallatszanak ki a hangok, mint ahogy ezt képzeled. Nekem is volt régebben hasonló problémám, pár évig iszonyat kínosnak tartottam a betét csomagolásával zörögni, mikor elkezdtem menstruálni, valamiért azon feszengtem, hogy "mi van, ha valaki meghallja és megkérdezi, hogy mivel zörögtem stb". Aztán rájöttem, hogy én sem "hallok ki" soha semmit, mikor mások vécén vannak, egyrészt mert sokkal halkabbak az ilyen dolgok, mint ahogy azt te ott bent feszengve érzékeled, másrészt mert mindenki a saját dolgával van elfoglalva egy lakásban, mindenki jön-megy, takarít, pakol, olvas, zenét hallgat, tévézik stb, nem ott fülelnek a vécéajtó előtt. Egy "átlagos nagydolog", betét/tamponcsere vagy hasonló nem jár akkora hanggal, hogy átszűrődjön a falakon/ajtón, ha hasmenésed van vagy hasonló, akkor esetleg hallatszódhat, de normális felnőtt emberek nem fognak ilyen dolgok miatt kinevetni vagy kigúnyolni. Ha valaki nagyon elmerül a feladataiban, sokszor még azt sem hallja meg, ha a nevén szólítja valaki, azzal meg pláne nem fog foglalkozni, hogy ki hogyan pottyant éppen a vécén.
2018. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két kezeddel húzd szét a feneked, amennyire csak tudod, meglátod úgy halk lesz. A wcbe meg tegyél valamennyi papírt, hogy a becsapódás se járjon zörejjel. Probléma megoldva
2018. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező!


Én egyedüli 20 éves srácként lakom együtt 5 különböző korú és foglalkozású nővel már jó 5 éve.


Gondolom te is lány vagy. Különben (helyzethez illően) lesz*rnád ezt a dolgot.

Lányként még könnyebben ellesztek.


A legfőbb dolog, hogy ne csak egymás mellett megtűrve "köszönök aztán viszlát" viszony legyen, hanem ténylegesen együttélés legyen a dolog.

A megfogalmazást itt gyakorin lestem el:

"A cél nem az egymás mellett élés, hanem az együttélés!"

Ha ezt betartjátok, akkor semmi ilyesmiből nem lesz gond, és te is fel fogsz oldódni egy idő után, talán csak az első időszak lesz szorongós.


Nekem az egyik élettársam a Koreai Nagykövetségen dolgozik nem alacsony pozícióban. Az a tipikus kosztümös hölgy, aki nem bulikra, hanem nagyköveti koktélpartykra jár.

Aztán hazajön, ledobja a ruhát és a melltartót, felkap egy kinyúlt pólót, meg egy vékony pamutgatyát. Nyáron még azt sem, csak a pólót.

Majd este a sültcsirke+sör kombó után kijön a fürdőből, és közli, hogy "Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel!".

Továbbra is egy olyan 30-as nőről beszélünk, aki ha nem csak mi 6-an vagyunk, akkor egy kifinomult, elegáns, gyakorlatilag felső 10000-hez tartozó előkelő hölgy!


Az otthonod pont nem az a hely, ahol még ha másokkal együtt is élsz, szoronganod kellene!


20/F

2018. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!