Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestiek! Ti szerettek...

Budapestiek! Ti szerettek Budapesten élni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 22:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
36%

160 Ft 1 kg kenyér?? :DD Ezt nem tudom melyik kitalált boltodban láttad, de ne röhögtess már, az 5. kerületben jártunk nem rég, bementünk, 300 Ft egy kiló kenyér, és a fél kilós volt 200 Ft. A 17. kerületben is 270 Ft egy kiló kenyér. Én nem vagyok egy mozis fajta, de kb. Pécsen nálunk is fél óra az út, hogyha el akarok menni moziba. Kispesten én nem jártam, mert semmi közöm hozzá, de jövőre megkeresem azokat a boltokat, ahol ilyen kiárusítások vannak. Faluhelyen sokkal tisztább, és rendezettebb minden. És én a fehérrépáról beszéltem, elírtam, bocsi.. Mert a fehérrépa nagyon drága.. A sárgarépa, amit a falusi termesztőtől kapunk 130 Ft kilója. :D

De mind1 is.. Nekünk pedig elég egy iskola, és azzal nagyon meg vagyunk elégedve. Középiskola pedig ott van a közeli pécsi iskolák, és bárhová lehet jelentkezni. Mi elégedettek vagyunk a környezettel, és a faluval, pont. Sokkal tisztább, rendezettebb, nincs kikopva, és megtöredezve a kövek, járdák, mint Budapesten.

2018. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
XIX. kerület:CBA Remíz.
2018. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ok, akkor jövőre megkeresem. ;)
2018. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
De neked akkor se adok igazat, ha a Föld és az ég között nem lenne távolság. És mindenki menjen a maga útjára, ahova AKAR, és nem fogom megszabni, hogy ki-hol lakjon, és SOHA NEM változtatom meg a véleményemet egy pukkancs kispesti miatt. A vélemény mindenkié változó, és a véleményem elhangzott. Pattogjál más témán, ha úgy gondolod, hogy unatkozol. :)
2018. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!