Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pécs vagy Székesfehérvár?

Pécs vagy Székesfehérvár?

Figyelt kérdés
Olyan emberek írjanak, akik éltek már mind a két városban. Melyiket választanátok és miért?
2018. aug. 26. 15:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Például a Budai út bal oldala kifelé menve. De a város jó kétharmada paneldzsungel, proli gettó.
2018. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én fehérvári vagyok közel 30 éve, de ilyenről még nem hallottam. Budai út bal oldala?? Miről beszélsz, ember?
2018. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
Nézz rá egy műholdképre, és számolgass, mennyi az a kétharmad. Ne Fidesz-módra! ;)
2018. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Mint már írtam én több városban is éltem Pécsen is ami tipikus volt bányaváros, de sehol olyan nyomasztónak nem éreztem azt az eszméletlen sok panelt, mint Fehérváron. Panel panel hátán, ami meg nem panel az kertváros egymásra paszírozott családi házakkal szinte kertek nélkül.

A belváros szép lenne de három utca kb. Az egész és a város szeb részei messze vannak egymástól, vár, tavak stb. bicikli vagy autó nélkül a híg fos tömegközlekedés mellett halott vagy.

2018. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Két év után Fehérvárról szó szerint felüdülés volt visszaköltözni Pécsre.
2018. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Én Zalaegerszegen nőttem fel,25 évesen költöztem Pécsre,ahol 3 évet éltem,utána munka miatt kénytelen voltam Székesfehérvárra költözni.Nem mondom,hogy nem szerettem jobban Pécset,de az túlzás,hogy nyomasztó lenne Fehérvár.Más mint Pécs,ez tény,de megélhetés miatt jobb.
2018. aug. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kevés olyan város van, ahol akkora kertvárosok vannak a lakóterület teljes méretéhez képest, mint Székesfehérvár...
2018. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A Budai útnak az az oldala maximum másfél kilométeren át panelos, a belvárosban régi épületek, kifelé pedig családi- és újabb építési társasházak váltják egymást végig... mindezt úgy, hogy egy közel 6 kilométeres útról van szó...
2018. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem laktam egyik városban sem de úgy hallottam hogy Pécsen nagyobb a munkanélküliség nincs sok munkalehetőség meg jóval több a cigány.
2018. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A fehérvári "híg fos tömegközlekedés" leginkább csak legenda. Élmezőnyben van a megyei jogú városok között... a belvárosról meg annyit, hogy nem három utca és messze az egyik legértékesebb Magyarországon...
2018. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!