Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet egész nap flexelni/k...

Mit lehet egész nap flexelni/köszörülni/fűkaszázni otthon?

Figyelt kérdés

Érthetetlen számomra.

Direkt azért költöztünk egy pici, üdülő övezetnek számító falucskába, hogy végre csend és nyugi legyen, ki lehessen ülni a kertbe beszélgetni, szundikálni, olvasni, akármi.

Hát nem lehet, mivel falu, annak rendje és módja szerint egész nap, minden nap szól a flex, a sikító, a fűkasza, az anyámkínja.

Értem, hogy néha elengedhetetlen, és bizonyos szintig természetes, na de egész nap, minden nap..???

Namost, a telkek zsebkendő méretűek, ~20 perc szokott lenni nekem a fűnyírás. A szomszédnak 3 óra!!! (ugyanakkora a két telek, ráadásul náluk nincs is mindenhol füvesítve) - mi a fenét lehet ennyit piszmogni ezzel? (Nincs semmi egészségügyi, mozgásszervi problémájuk)

A másik a flex és társai... elképzelni nem tudom, mi a túrót lehet egész évben minden nap flexelni otthon? A férjem amolyan ezermester beállítottságú, amit csak lehet, ő javít, csinál meg a ház körül, de az elmúlt 5 évben körülbelül ha kétszer nyúlt a flexhez... Akik egész nap nyomatják, azok tulajdonképpen mit csinálnak??

Milyen otthoni munkához kell ennyit zajongani? Ezeknek az embereknek saját maguknak soha nincs igényük egy kis csendre? Nem őrülnek bele ebbe? Miért jó ez?


2018. szept. 10. 15:13
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

A sikító az a sikító... csak mifelénk hívják így? :D Itt viszont annyira, hogy nem is tudom, mi az "igazi" neve. Egy fűrész, aminek sikító hangja van.


A körmeim 1-2 mm hosszúak és természetesek, nem tudom, ez mennyiben függ össze a kérdéssel.

Ezt a magániskolás tanáros szöveget honnan szeded amúgy, hogy hónapokkal később még mindig itt tartunk? Egyszer már kérdeztem, hogy ide szántad-e, de semmi választ nem kaptam rá.

Hallucinációid vannak, vagy mi? Komolyan érdekel.


Mindenesetre szuperül telt az ünnepi hosszúhétvége, természetesen motorbőgés és flexelés közepette. :(

Ráadásul itt a jó idő, a szomszéd előszedte a motort, és bőgeti is rendesen, éjjel 1 és 2 óra között!

De gondolom ez is teljesen normális dolog. :)

2019. ápr. 23. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!