Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik albérletben laktok, ti...

Akik albérletben laktok, ti milyen gyakran költöztök?

Figyelt kérdés

Másnál is van olyan, hogy ilyen sűrűn kell költöznie? az utóbbi 3 évben ez 5. vagy 6. albérletem, ahova költözök. De előtte is, talán a leghosszabb ideig megmaradt albérletem, az a barátnőm lakása volt, 2-2,5 évig.

Azelőtt is, meg azután is mindig volt valami, amiért el kellett mennem, ilyenek mint pl: új környéken kaptam munkát, ami rettentően messze volt a lakásomtól (londonban lakom), utána ahova beköltöztem 2 hónapra rá a tulaj kitalálta, hogy renoválni akarja a házat, utána egy ismerős segített egy pár hónapig nála laktam, (oké ott tudtam, hogy mennem kell, szóval ki sem cuccoltam igazán) aztán bekerültem egy nagy partyházban, ami amolyan tömegszállás volt, és még sorolhatnám.

Ezen a nyáron megtaláltam álmaim lakását, nem kellett senkivel osztoznom, teljesen egyedül voltam, erre elvesztettem a jólfizető munkámat, és a ház ára egyszerűen megfizethetetlen lett, szóval mától megint egy új szobám van. De ez meg olyan pici, mint egy egérlyuk, ki sem tudom pakolni a cuccaimat, szóval előre tudom a sorsom, pár hónap múlva költözés, amit amúgy ki nem állhatok.(se kocsi, se segítő kezek).

Más is ilyen szerencsétlen albérlet ügyben, vagy ez csak az én balsorsom?



2018. szept. 17. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
3 éve költöztem ide, azóta itt vagyok, szerencsére nem mondta még a tulaj, h változást akar, mondjuk eleve ő mondta, h hosszú távra keres bérlőket, mert nem szereti a macerát.
2018. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ilyet már én is hallottam, hogy hosszútávra keresnek, és amikor mentem a papírokat aláírni (az első kör bőrönddel együtt, akkor mondta a tulaj, h ki van már adva.
2018. szept. 17. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkabb vegyes. Felesegem is anno 6x koltozott, csak nevet rajta, en meg nem tudom elkepzelni hogy lehet annyiszor koltozni.

Sajat lakasbol koltoztem alberletbe mert munkahely fizeti es igy közelebb van. Ha nem csinálok nagy baromsagot, es szerencsere nem vagyok az a tipus, siman kihuzom itt nyugdijig. A tulaj sem valoszinu hogy kirak csak úgy, direkt kiadasra vett lakás. Innen remélem csak ujabb sajatba koltozok, ha jovahagyjak hogy az alberletpenzt hiteltorlesztore hasznaljam.

Nekem ez a 2 koltozes eleg lesz egy elete.

2018. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na ja, költözni szerintem senki sem szeret.

Múltkor nézegettem 2 évvel ezelőtti fotóimat, és döbbenten láttam az akkori szobámat, teljesen el is felejtettem, hogy ott is laktam pár hónapot!

2018. szept. 17. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
13 év alatt 7 alkalommal váltottam albérletet, de ebben 2 országváltás is benne volt. A jelenlegiben 5 éve élek, a legrövidebb bérlésem viszont 3 hét volt, kb ki se pakoltam, amikor költözhettem is..
2018. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!