Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennél egy elviselhetetlen...

Mit tennél egy elviselhetetlen szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk úgy hangoskodik reggel 6-tól este 10-ig, mintha kötelező lenne téged zargatni? Nyugdíjas, egész nap otthon van, így egyéb dolga nincs, mint minden nap átrendezni a lakást és eszméletlen zajt kelteni. Mondjuk négyszer-ötször szólsz neki, csak visszadumál valamit bunkó módon, majd rádvágja az ajtót. Te mit tennél ellene a költözésen kívül? Móresre tanítanád, felvennéd vele a kesztyűt?
2018. szept. 26. 18:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden törvényes lehetőségen túl vagy, akkor csak az marad, hogy úgy megvered, hogy a tulajdon jó édes anyja ne ismerjen rá.
2018. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11%
Akik a "bömböltetem a zenét" meg hasonlókat javasoljkák, azok igencsak meglepödnek, ha a "zajos" szomszéd kihívja rájuk a rendöröket, teljesen jogosan!
2018. szept. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Húha! Nos ha nincs falszomszéd, akkor nem tudok jobbat, csak jelentsd fel, de azért mont mondtam rögítsd a ricsajt.

Ne verd meg, mert hosszú távon te jársz szarul.

2018. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal

az ilyen türhő taplókkal fölösleges beszélni, aki magától nem jön rá, hogy este 10 után nincs tutti-frutti party, annak hiába mondod, már csak rosszindulatból is zajongani fog

jó alaposan el kell gyepálni, ne félj, vissza fog venni, második kezelésre nem szokott szükség lenni

2019. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!