Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kezdjek a szomszéd csivavà...

Mit kezdjek a szomszéd csivavàjàval?

Figyelt kérdés

Nekünk van egy szuka pulink, a szomszédnak egy kan "zsebpiszok" csivava.

Rendbe van a kapunk, a kerítésünk, de mindenhol àt tud bújni, mostmàr több hete àtjàr hozzànk.

Az a bajunk, féltjük a rengeteg növényt, sziklakertekben lévő viràgokat, mivel "jelölget", pàrom pont tegnap mondta, félő, hogy kipusztulnak.

A szomszéd azt mondja bezàrni nem tudja, mert nyüszít.

Adjatok valami tippet légyszi amivel egy életre el tudom riasztani tőlünk.


2018. okt. 19. 09:30
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Aki azt írta, hogy nem fogja tönkretenni a vizeléssel a növényeket, köszönöm, valamennyire ez megnyugtat. :)


Igen, a riasztó...Csak akkor ha miénket is zavarnà, az sajnos nem jó.


Nem akarunk mégegy kutyàt, nekünk elég ez az egy puli.

2018. okt. 19. 10:18
 12/32 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg sprayvel fújd le az a részt, ahol mindig átbújik. Az a ti kutyátokban sem tesz kárt, max. ő sem megy ahhoz a részhez, s talán a csivit is távoltartja. De nem is értem, hogy kint tartják azt a kis kutyát? Lassan megfagy.
2018. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Kutyàt se akartunk, csak az exem nem tudta hova vinni, ezért pàrom azt mondta, nem bànja ha pàr napig idejön a kutya.Na ennek a pàr napnak 2 éve legalàbb, de ő is megszerette.

Ha nem lett volna ez a szituàció, kutya nem jött volna az udvarra.

De ember tervez, Isten végez :)

2018. okt. 19. 10:22
 14/32 anonim ***** válasza:
75%

Találtam egy ilyet. Kerítés mellé esetleg ki lehet húzni, senkire sem veszélyes.

[link]

2018. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

#14, ez jó ötlet, àrban sem rossz, csak mondom nagyon hosszú és széles az udvar, ergó lehet egy raklappal kell rendelnünk, de màr az se érdekelne minket.


Abban reménykedek ha bejön a hideg, akkor nem engedik majd ki.

2018. okt. 19. 10:28
 16/32 anonim ***** válasza:
51%

Én a kerítés aljára ezt feltenném, ezen nem bújik át, ha jól oda van drótozva:


[link]


Én spánielekre használtam. A sajátjaim voltak és hogy ne szökjenek ki és át.

2018. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%
Milyen drótkerítésetek van, ha a kutya át tud rajta bújni? Ezt kéne rendbetenni, normális esetben semmilyen kutya nem fér át egy dróthálón!
2018. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Teljesen rendbe van téve, gondolhatod ha az udvar spéci, akkor a kerítést se szrjuk le.

Nem tudom, egyszerűen adfig feszegeti vagy mi a franc, hogx àtjön.

De most kimegyek, megnézem.

2018. okt. 19. 10:46
 19/32 A kérdező kommentje:

Amit làtok (a borostyàn takar rendesen) az aljàn tud szerintem àtbújni, mert sehol elszakadva nincs.

De mondom, 150-200 méter hosszan nyilvàn a borostyànt se fogjuk kiírtani, sem októberben az egészet újjàépíteni.

Egyébként a kutya gazdàja köteles arról gondoskodni, hogy ne szökjön el.

Az a baj, hogy a mi kutyànk meg eltűri. Ha legalàbb megijesztené egy-két pofonnal, akkor csak nem jönne àt.

2018. okt. 19. 10:53
 20/32 A kérdező kommentje:

Meg inkàbb az a baj, hogy nem sűrű dróthàló, hàt még a macskàk is simàn bejàrtak míg a puli nem volt itt.

De amikor pàrom ezt csinàlta, ugye tervbe nem volt részéről kutya.

2018. okt. 19. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!