Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti reagálnátok erre?

Ti reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Pár hete új albérletbe költöztünk, több mint száz lakásos panelház.

Múlt héten valaki(k) kitetettek egy nyílt levelet.

Enyhén nagyképűen csak a lakástulajdonosnak nevezik magukat és úgy általánosítva az új albérlőket szapulják, akik nem tudnak viselkedni. A kiírás szerint: az új albérlők nem köszönnek (nekem nem köszön vissza pár állandó lakó, de mindegy), bagóznak a lépcsőházban, aztán eldobják a csikket (szerencsétlenségünkre ez azon a szinten van, ahol lakunk és engem is zavar, nem dohányzom), fúrnak-faragnak (mi semmihez sem nyúlunk, mert pár hónapra költöztünk csak ide), és még sorolhatnám, lényegében teljesen általánosítva, lenézően egy kalap alá vesznek minden albérlőt gusztustalan stílusban.

Tudom hülyeség, de rosszul esik, hogy ismeretlenül-ártatlanul minősítenek, vádaskodnak, nekem kicsit úgy tűnik mintha az egyik gyerekes lakó (mivel gyerekek nincsenek megemlítve a levélben, pedig iszonyat rosszak élnek itt, káromkodnak üvöltve, tombolnak a lépcsőházban, felettünk is, de nyilván én nem fogok beszólni) csak főnökösködni akarna az új jövevényekkel és ránk kenni dolgokat.

Ti válaszolnátok vagy hagynátok, hiszen akinek nem inge...


2018. dec. 3. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én hagynám, kinek nem inge...
2018. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Logikus, nem tudom miért húzom fel magam ilyeneken...Köszi a választ!
2018. dec. 3. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán ráírnám a helyedben, hogy Kellemes ünnepeket és alá is írnám... vastag filccel a szövegre ráírva ;)
2018. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teszem hozzá nem albérlő vagyok a saját lépcsöházunkban, de kb leszarom a többi lakó mit csinál

A hangoskodó falszomszédom kivételével, de rá is csak egyszer hívtam rendőrt 13 év alatt, amikor éjjel 1 kor hallgatta olyan hangerővel a “zenét”, hogy konkrétan a franciaágy alattunk remegett... mondjuk, rajtam kívül még ketten hívtak akkor rendőrt, a fölötte lakónak konkrétan leestek a könyvek a polcáról, azt hitte először földrengés van

2018. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!