Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet szeretni Budapestben?

Mit lehet szeretni Budapestben?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Én pl szeretem az épületeket, meg azt, hogy ilyen vegyes hangulatú város nincs még egy -számomra-.
2018. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
A Sárit, Roit, stb.
2018. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Utalom...legszèlèn peremkerület sarkan földesuton a pit bulljaimmal elvagyok..belljebb soha..
2018. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretem, mert tényleg kis ékszerdoboz (madártávlatból mindenképp) Rugalmas lehetek, mindenhova gyorsan odaérek. Vannak kedvenc helyeim, ahova rendszeresen elmegyek és bámészkodok, elmélkedek. Annak ellenére, hogy zárkózott vagyok, szeretem, hogy nyüzsgés van, néha direkt bevegyülök az emberek közé a forgalmas sétálóutcákon. A jó levegő hiányzik, ezért messzebbre kell utazni.
2018. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarok közhelyeket puffogtatni, de ősbudapestiként kb. 5 éve kitaláltam, hogy bárhol is járok a városban, minden nekem tetsző apróságot lefotózok a mobilommal. Most több, mint 4000 fotónál tartok és egyszerűen nem tudom megunni, hogy újabb és újabb utcákat, városrészeket fedezzek fel és örökítsek meg különböző életképeket... :)
2018. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
#5 Ez nagyon jó kis elfoglaltság! :)
2018. dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
23:25, ez tök jó. Ami nekem tetszik, amikor régi fotókat nézek a városról, és elcsodálkozom mennyi minden volt olyan helyeken ahol most teljesen más van. Illetve izgalmas felfedezni a múltbéli megmaradt dolgokat, akár csak egy utcatáblát, akár egész épületeket.
2018. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amúgy én például azt is szeretem, hogy innen elég könnyen elérhető a természet, hegyek, erdők.


Budai hegység tömegközlekedéssel fél-egy óra. Pilis, Gerecse, Nyugati Mátra, Börzsöny sincs messze. Alföldi nagyvárosban ahol élek, ott ezek sokkal messzebb vannak.

2018. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább vidékpárti vagyok, de szeretem Budapestben, hogy sok munkalehetőség van, ritkán kell a szomszédokkal beszélgetni, senki sem szól bele abba, hogy mikor mit csinálok, nem kell autót fenntartani ahhoz, hogy beérjek dolgozni, sok kultúrális és sport esemény van, lehet fogni kocsiban az összes rádiót és jó a net lefedettség, mindig van orvosi ügyelet és bolt nyitva, olcsóbb a taxi és a házhozszállítás, mint ahol korábban laktam, hóesés esetén be tudsz jutni a munkahelyedre és sokkal kisebb az esélye annak, hogy kitöröd a nyakad egy jégfolton. Persze minél inkább peremén laksz a városnak annál kevésbé igazak a fentiek.
2018. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
KB mindent... ha te is itt szulettel volna es itt nottel volna fel, nem lenne ez kerdes... forditva is meg lehet ezt kerdezni ha nagyon bugyutak akarunk lenni... de majd rajossz mindenki a sajat “vilagat” szereti a legjobban...
2018. dec. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!