Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet szeretni Budapestben?

Mit lehet szeretni Budapestben?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 20:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kiskoromban kerültem fel a községből, de a nyár nagy részét még évekig ott töltöttem. Jól ellátott község, jó vasúti közlekedés és 10 percnyire egy kisváros.



Budapesten kosz, irgalmatlan és növekvő tömegnyomor, egyre kevesebb zöld, egyre borzalmasabb közbiztonság (és ne Dél-Amerikához hasonlítsuk már), egyre több lepukkant ember, ha felújítanak valamit, fakivágással kell kezdődjön, a tömegközlekedés szerintem akkor is pocsék, tény, csak Béccsel tudom összehasonlítani. Alig van hasznos beruházás.

Én nem néha szeretnék kiszakadni a természetbe, hanem benne élni.

Azt utálom, hogy marhára nem érhető el semmi, se a munkahelyemnél, se a lakóhelyemen nincs egy jó kajálda. Hétvégén délután annyit kell gyalogolni egy boltig, mint a faluban kellett és egy papírboltért, patikáért, ruhaboltért annyit kell utaznom, mint abból a községből kellett.

Biztos van sok program, én a futóversenyen és az ARC-on kívül fel se tudok sorolni, annyira nem érdekel.



A belváros szép, de az is inkább messziről + a tömegnyomortól be se lehet férni.

2018. dec. 10. 05:49
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Maga a város szép. A benne élő "emberlények" már sajnos kevésbé. Ez tény.
2018. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát azok kevésbé.


A városnak is a belső része szép csak

2018. dec. 10. 10:15
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Van egy hangulata Budapestnek. Én nagyon szeretem (Belvárosban lakom.)
2018. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#7: Na igen, ez meg a másik hobbim. A Facebookon gyakran böngészem pl. az "Ilyen is volt Budapest", vagy az "Újpest anno" oldalakat (utóbbit azért, mert ott lakom). De az M3-on is imádom az "Időmetszetek" című fotóösszeállítást. Persze, én csak a jelenben tudok fotózni, de ezek a képek évtizedek múlva már muzeális darabok lesznek, és mivel gyakran fotózok kevésbé ismert zeg-zugokat, ezért egyediek is. :)
2018. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A nyüzsgést szeretem, közel van minden,sok a lehetőség,maga a tudat is,hogy egy nagy főváros, imádom itt a kultúrák keveredését.
2018. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!