Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem bírom elviselni a pasim...

Nem bírom elviselni a pasim barátját, mint lakótárs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most koltoztunk pár hete külön, a barátommal, és két külön szobás lakást vettünk ki az egyikben mi vagyunk a másikba a legjobb barátja... Ami azt gondoltam könnyű lesz még jól ki jövünk majd.. De nem bírom elviselni. Állandóan mondja mit kéne csinálnom hogy most takarítják, most fozzek valamit most mossak.. Nem az hogy egész nap ezt csinálom, és amikor mondjuk nagyon faradt vagyok és ledolok aludni, rám hanyja hogy egesz nap nem csinaltam semmit.. Pedig nincs kupi, és rendszereto vagyok.. De falra maszok hogy nem hagy beken.. Meg hogy most csinált a baratomnak reggelit és megmondta hogy én mekkora gaz vagyok mert hogy ezt nekem kéne csinálni... Mert ez a barátno dolga.. Tegyük hozza nem szoktam reggelit csinalni mert mi mindig együtt csinalunk és eszunk a párommal.. Folyton beleköt valamibe és még csak pár hete vagyunk itt de minden nap ossze veszunk valamin.. Persze csak akkor köt belem mikor a baratom nem hallja. Nagyon kivagyok nem tudom hogy fog ez menni hosszútávon. Nagyon bírom a barátját, de nem gondoltam hogy ilyen hepcias lesz.. Nem tudom mit tegyek: (
2018. szept. 29. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
És mit szól ehhez a barátod?
2018. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Szétköltözni, ennyi. El nem tudom képzelni, hogy mi járt a fejetekben, amikor a haverral akartatok lakni. vagy szexelni is szoktatok hármasban? Én a legjobb barátommal sem tudnék együtt lakni.
2018. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

2-es Gondolom így olcsóbban kijönnek és mindenkinek meg van oldva a lakhatása. Rengetegen laknak együtt barátokkal, én is barátokkal lakok. Volt, amikor a párommal együtt laktunk barátokkal, szóval hasonló felállás volt nálunk is. Ezzel amúgy alapvetően nincsen gond, csak nem mindenki jön ki mindenkivel és ez sokszor csak akkor derül ki, ha már összeköltöztek.


Kérdező, én a helyedben beszélnék a párommal és elmondanám neki, hogy mi a helyzet. Majd a harmadik félt is bevonnám és együtt keresnénk valamilyen megoldást. ezt meg kell beszélni, másképp nem lehet. Vagy tudtok normálisan együtt élni vagy valakinek költöznie kell.

2018. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Vannak sejtéseim,de inkább nem írom le. :/ Keresd olyat aki biztos az indentitásban...
2018. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Én elküldeném a rákba, amikor elkezdi a hülyeségeit, de te úgysem fogod.
2018. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Pasid barátja meleg, te meg a vetélytárs vagy. Amúgy is küldd el a pxcsába, ha dirigálni akar!
2018. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Na nekem biztos nem szabná meg a kedves lakótárs, hogy lepihenek egy kicsit, de álljak neki mosni, főzni. Azt majd a barátommal elintézem, ki, mikor mit csinál.

Nyisd ki a szád, mondd meg neki, hogy semmi, de szó szerint semmi köze hozzá!

2018. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Mint egy rossz anyós, de tényleg. A srácot elhajtanám, hogy semmi köze a napirendemhez, a barátommal meg beszélnék, hogy mit szól ehhez. A reakciójától függően vagy megkérném, hogy üljön le a haverral pár szóra vagy elgondolkodnék, hogy meghagyjam-e őket egymásnak. :)
2018. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Párommal szintén csak egy szobát bérlünk, egy csajszi lakik velünk. Nálunk is voltak veszekedések, de szépen megoldottuk.

MINDEN külön van. Két szemetes a konyhában, két mosogatószivacs, külön WC papír, egyszóval minden. Így aztán nincs joga ahhoz, hogy megmondja, hogy mit csináljak. Illetve az volt a gond, hogy pl a szemetet ő egyszer se vitte ki vagy, hogy megmondta, hogy mi az, hogy csak én takarítok a párom meg nem. Mindig elvégeztem/tük a takarítás 2/3-át a közös helységekben, szóval panaszra nem lehetett volna oka.

A megoldás ugye az volt, hogy mindenből vettem sajátot, leordítottam, azóta meg levegőnek nézem, mintha egy sima szomszéd lenne. Köszönni szoktunk csak, de szerencsére alig van itt.

A srác mosatlanját rakd az ajtaja elé, szemetet is akár (vagy dobd be a szobába, ha nem viszi le).

2018. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne hagyd annyiban, mert nem vagy a cselédje és semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz.

Mi is laktunk a barátommal közös albérletben egy haverjával. Mi magunkra mostunk, mosogattunk, főztünk és el is pakoltunk magunk után. Mosószert ilyesmit magunknak vásároltuk. Hozzáteszem a srácnak nem lehetett semmire szava, mert ha kupi volt az már az ő kupija volt.


Te ülj le a barátoddal és mond meg neki, hogy a kedves barátja mit csinál.

2018. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!