Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is érzitek azt, hogy a ti...

Ti is érzitek azt, hogy a ti életetek már menthetetlen, és legszívesebben feladnátok?

Figyelt kérdés
Akinek már évek óta nem változik semmit sem az élete, hanem ugyanolyan szar, biztosan érzi azt, hogy az ő életének már annyi, nincs értelme, és már nem lehet megmenteni, és hogy már nem fog változni.
2017. jún. 4. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyre közelebb van az a pont amikor fel fogom adni.
2017. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
kedves kérdező téged mi bánt ?
2017. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

mi mindent tettél meg azért, hogy az életed megváltozzon és jobb legyen?

kérlek sorold fel!

2017. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Én sajnos érzem :/ már 4 éve nem változik semmi csak egyre rosszabb lesz bármit is teszek.
2017. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem laza 8 éve napról napra csak xarabb, és még azt se mondhatom, hogy nem próbálkoztam, de mindenben csak a csalódás ér.


Bár igazából csak napról napra élek, nem nagyon izgat mi lesz holnap.

2017. jún. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Én erre csak ezt az idézetet írom Samuel Beckett-től:


"Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better."


Az idézet lényege: "Mindig próbálkoztál, mindig elbuktál. Semmi baj. Próbálkozz újra, bukj újra, bukj jobban."


A lényeg, hogy soha nem szabad feladni, mindig arra kell törekedni, hogy a legjobbat kihozzuk az adott helyzetből. Ha valakinek megvan a testi egészsége, van két keze, lába és tud tenni azért, hogy jobbra fordítsa a sorsát, annak kutya kötelessége addig próbálkozni, míg jobbra nem fordulnak a dolgok. Ez egyben tiszteletadás azok felé is, akik küzdenének, de a testi korlátaik, betegségük miatt már nem tudnak küzdeni.

2017. jún. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Én is kezdem úgy érezni hogy lassan feladom, pedig azt sem mondhatom hogy nagyon szar lenne az életem de valahogy teljesen idegennek érzem magam a világban.
2017. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen én így vagyok vele.Nincs életcélom,depressziós vagyok,fülzúgásom van,nem tudok koncentrálni elvesztem a fonalat ha figyelni kell,nem érdekel semmi,konkrétan meguntam az életemet pedig csak 24 vagyok.
2017. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mogyesz snapsz ***** válasza:
sajnos igen..
2017. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Többször is éreztem már így az életben, volt, hogy elakadtam hosszabb időre is, és depressziós lettem. Akkor feltettem a kérdést, hogy mit tettem azért, hogy ez másképp legyen? Ja, hogy semmit? Hát, akkor úgy tűnik, ez az én döntöttem volt.


Van az az elcsépelt, de igaz mondás, hogy 'ha nem változtatsz, akkor semmi sem változik'


Az élet ajándék. Próbáld meg te is így látni, és úgy formálni az életed, hogy élvezd! Ne akkor jöjj rá, mikor tényleg vége! :)

2017. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!