Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha a felső...

Mit lehet tenni, ha a felső szomszéd állandóan kidobálja a cigit az ablakon?

Figyelt kérdés
Folyamatosan az én párkányomon landolna a csikkjei, az erkélyem napi szinten tele van a hamujával. Először normálisan megkértem, utána szóltam neki, hogy neki, mint felső szomszédnak is kellemetlen lenne, ha az erkélyemen tárolt dobozok kigyulladnának, de szarik rá magasról. Az ilyen gyökérre mivel lehet hatni azon kívül, hogy eltöröm az ujjait, hogy ne legyen mivel cigizni amikor beszáll a liftbe? Van bármilyen törvényes lehetőségem?

2019. jan. 7. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Osszeszedni a csikkeket es a postaladajaba tenni.
2019. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha alberletbe van akkor meg szolni a tulajnak hogy cigizik a lakasban.
2019. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1: Ez tetszik, jó ötlet!

2: Sajnos nem tudom még a viszonyokat, két hónapja költöztem be.

2019. jan. 7. 09:58
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Baz.d pofán,ha a szép szó mar nem hat!
2019. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól mondja
2019. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
vagy az ajtaja elé visszaviszed, postaláda is jó, ahogy az első írta
2019. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az arcába boritanám a helyedben. MOndjuk felmészhozzá, becsöngetsz, kinyitja éééés... meglepetés!!! Repül sok csikk az arcába. És akkor majd takatithatja a saját mocskát. A postaládás azért nem jó, mert lehet kisöpri a földre és ott hagyja.
2019. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Szedd össze azt szórd az ajtaja elé. Vagy Máris szomszédos stílusbanncsöngess be hozzá, és kedvesen mosolyogva nyújtsd neki át a zacskót:

- A cigarettacsikk nem az enyém, ezennel visszaszolgáltatom. A viszontlátásra. - aztán ott hagyod. Köpni-nyelni nem fog tudni, annyi szent. ;P

2019. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Becsengetnék hozzá és beborítanám a lakása közepére, jelezve, hogy ez mind nálam landolt.
2019. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, jól szórakozom. Azért az igazat megvallva jobban örülnék, ha valami kevésbé agresszív megoldással is lehetne élni, mert ő is ugyanúgy be tud önteni a postaládámba mondjuk ragasztót, vagy leöntheti a bejárati ajtóm zománcfestékkel (most újítottunk fel és elég szép az új bejárati ajtónk). Nyilván az már nyílt háború lenne, de jobban örülnék neki, ha lenne erre bármilyen kulturált megoldás. Nézegettem a csikkeket, valami "Esse" a márkája amit szív, vékony női cigi. Gugliztam kicsit, ezt elvileg nem is lehet legálisan kapni magyarországon. Ezzel a ténnyel lehetne valamit kezdeni?
2019. jan. 7. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!