Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek ha faluból elköltö...

Szerintetek ha faluból elköltöznék vàrosba valami panelba akkor milyen lenne ott nekem? Az jobb?

Figyelt kérdés
Unom màr ezt a vidéki életet. Itt semmi nincs és semmit nem lehet csinàlni. Lepukkant kocsma meg bolt van ennyi. Ha valamit akar az ember úgyis a vàrosba kell jàrkàlni. Munkahelyet is nehéz talalni meg ha talàlsz is utazhatsz egy csomót oda vissza. Vàrosban sokkal több lehetöség van, vàroson belül tiz percenkent jonnek mennek a buszok raadasul. Itt videken meg itthon is mindig dolgozni kell mar unalmas. Varosban ledolgozod a napot a munkahelyen hazamesz es lazithatsz legalabb mar otthon nem kell szenvedni munkaval. Ok panelban is kell takaritani karbantartani de az kozel nincs annyi melo mint egy videki embernek a hazat karbantartani. Lehet eladom a hazam es megyek en is varosba. F

2019. jan. 26. 13:13
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Nekem van családi házam, tégla lakásom és panel lakásom is. A családi ház ki van adva, a tégla lakásomba van a családi vállalkozásom és a panelbe lakom. Nagyon szeretem, nem cserélném el. Ezt valaki(k) kezdetben elterjesztették, hogy a panel sz_r, és valahogy rajta ragadt ez. Példaként, hogy a panel nagyon meleg. Ugyanolyan meleg a tégla is...(sőt!!!)...a földszinti tégla lakásom, ami bevan szigetelve nyáron egy meleg időszakban 27 fokot mértem. Ugyanebben az időszakban a tetőtéri panellakásban ami szélső és nincs szigetelve, tehát 3 falat süt a nap, itt 26 fokot mértem.

Teljesen komolyan, a tégla emeletes melegebb a saját tapasztalatom szerint. Amúgy persze mindegyikben van klíma, de érdekesség, hogy a földszinti tégla melegebb, mint egy tetőtéri panel.

Ebből látszik, hogy a legtöbb dolog, csak ilyen kamu duma, hogy tudjuk a másikat fikázni…

Mondjuk azt hozzáteszem, hogy nekem a panel 90nm-es, tehát nem nyomorgok benne. De mint mondtam, semmi bajom vele. Kényelmes, télen mindig meleg van, meleg víz távhős, úgyhogy azzal sem kell foglalkoznom.

Összegezve, fenntartani, ahol én lakom, bár drágább, mint egy családi házat fizetni, de én ezt a kényelmet nem adnám fel.

2019. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Eleget (majd' 40 évet) laktam városban ahhoz, hogy tudjam, városban valóban csak LAKNI lehet, ÉLNI nem! Alig vártam, hogy elég nagyok, önállóak legyenek a gyerekek, azonnal húztunk vidékre. A négy fal nekem nem perspektíva.
2019. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!