Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt, aki szószerint elmenekül...

Volt, aki szószerint elmenekült faluról, mert már nem bírta tovább?

Figyelt kérdés

Annyi mindenki sikerült előttem... A legtöbbnek egy járható útja volt, elment Lestre egyetemre vagy máshova messze és kézenfekvő módon ott is maradt...


Én ezt kislányként fel is fogtam, ha valaki boldog, sikeres, egészséges felnőtt szeretnék lenni, minél előbb tipli innen... Annak idején azért bántottak, hogy kitűnő voltam, meg túl jókislány, utána se suliban, se sehol sem...


Aztán 14 évesen elmentem egy koliba városra és én úgy gondoltam, hogy 18 évesen majd enyém lesz a világ.


Aha, de nem így alakult egy "malőr" miatt 16 évesen, amihez a falunak van köze...


Az állandó pletyka, áskálódás, hogy bűncselekményeket lazán megúsznak... Hogy futni, sétálni nem mehet el az ember... Nagyon durva...


Én hülye azt hittem, hogy ennek tényleg 18 évesen vége lesz...


De most már olyan szintre jutottam a gúnyolódás, meg igazságtalanság miatt, vicc...


2019. febr. 18. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is falusi vagyok, és igen elmennék ha tehetném. Amúgy nem kell a pletykákkal meg hasonlókkal foglalkozni, legalábbis engem nem érdekel.Nem tudom hogy milyen pletykák mennek rólam de őszintén leszrom.
2019. febr. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami kelet magyarországoni hely?
2019. febr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy kis faluból származok. A nagyszüleim még ott élnek, de ők is tudjàk, hogy élhetetken hely lett. Nincsen munkalehetőség a közelben sem. Talán 1-2 bolt van, az is túl arazott silány minőségű termékekkel..

Kb az összes fiatal menekül a városba. Szerintem érthető.

Ha te is így gondolod, akkor hajrá. Megyeszékhelyen biztos találsz kiadó albit (akár lakotarsakkal) +munkát. Hajrá.

Sokan kitörtek már ebből.

De másik opció, hogyha van a közelben város, hogy csak aludni jársz haza. Kocsival az ingazas sem vészes és sok munkahelyen segítenek a bebzinben

2019. febr. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az összes fiatal menekül, csak én nem tudok, akin mindenféle módszerrel elérték, hogy alkon itthon lábtörlőnek...
2019. febr. 18. 06:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Mutasd nekik a középső ujjadat
2019. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon egyszerű. Tanulsz nyelvet, aztán tiplizel külföldre. Ez az egyetlen lehetőséged, Magyarországon nem fogsz városba költözni, annyira elszálltak a lakás- és albérletárak.
2019. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az már nem érdekel, ki mit dumál.

A szomszéd néni totál süket, mondok neki valamit, az ellenkezőjét mondja tovább...Akinek van egy kis esze, nem ad szóbeszédekre, én mindig is inkább szerettem megsimerni másikat ítélkezés heylett, meg attól, hogy valakivel nem jön ki, velem kijöhet.


DE az, hogy nem tudok úgy elmenni itthonról, hogy szomszédok ne figyelnének..az kiakaszt. Vagy bármit csinálni.

2019. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Èppen azon vagyok...hogy meneküljek.
2019. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok menekülnék, de anyagi okok miatt nem tehetem meg sajnos..
2019. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elmenekültem 14 évesen koliba. Válás után később visszamentem sajnos. Már az öngyilkosságra gondoltam mikor összejött egy munka 300 km.-re.
2019. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!