Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem szeretik az albérlet...

Miért nem szeretik az albérletben a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy a gyerekes családoknak nem adnak ki lakást. Mi az oka?
2019. febr. 18. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy adodna pl hogy nem fizetnek, nehezebb őket kidobni a gy.védelmi torvemy miatt
2019. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Gyerekek gyakrabban rombolnak. Falfirkálás, miegymás.
2019. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 értem. És ha van szerződés, akkor is?
2019. febr. 18. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz ki gyereket az utcára. Szerinted ez fugg barmilyen szerzodestől vagy nem szerzodestol, papirtol,vagy akarmitől is??
2019. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bérleti szerződésre gondoltam.

De ezt nem tudtam, hogy ilyen esetben nem küldhető el a saját tulajdonból.

Köszönöm

2019. febr. 19. 08:18
 6/8 anonim válasza:

Mert túl sok rossz tapasztalatot hallanak/olvasnak/tapasztalnak. És ugye a rossz tapasztalat mindig jobban megmarad mint a jó. Hiába volt valakinek mondjuk 10 év alatt sok normális gyerekes bérlője, elég egy kirakhatatlan proli család ami lelakja és tönkreteszi a lakást, és máris soha többé nem fogja kiadni a tulaj gyerekeseknek...


Saját példám: 4 éve lakunk ugyanabban az albérletben, 2 éves a kisfiam (már ide született), soha nem tesz tönkre semmit, a tulaj imádja őt, amikor jön akkor mindig hülyéskedik vele egy kicsit. Mindig rendesen fizetünk, megbeszéltük, hogy ha bármit tönkreteszünk (beleértve, ha a gyerek is csinálja), azt természetesen kifizetjük, megjavíttatjuk. Így is lehet csinálni. Bízunk egymásban.

Rettegek attól, hogy mi lenne ha albit kéne keresnünk, tuti nagyon nehéz lenne, mert mindenki előítéletes és/vagy rossz tapasztalata van.

2019. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"De ezt nem tudtam, hogy ilyen esetben nem küldhető el a saját tulajdonból."


Más esetben sem küldhető el. Csak polgári peres úton ami 1 év. Ezért nem szeretik a gyerekes családokat mert őket még ennél is nehezebb kipaterolni hogyha nem fizetnek.

2019. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azon kivűl amit elöttem elmondtak.

A gyerek és a család fontosabb, mint a becsület és a szerződés. A gyerekes családban kevesebb a kereső és több az eltartott, tehát kevesebb a pénz.

Kevesebb pénz esetén mi a fontosabb a családnak? Eltartani a gyereket, megadni neki amit csak lehet, vagy kifizetni a bérleti díjat? Ha valamiért elfogy a pénz és ez a kérdés felmerül akkor az anytigrisek nekiesnek a főbérlő torkának is ha kell.

Kinek kell ez?

Egy inteligens családban ez nem alakulhat így ki, csak az iq szegény lusta agyamenteknél. Sajnos sok ilyen van. A legnagyobb gáz amikor egy 5 fős c család egy vagy másfél szobás lakásba akar költözni és nem értik miért nem lehet.

2019. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!