Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van egy fiú és lány lakótársam?

Van egy fiú és lány lakótársam?

Figyelt kérdés

Nem beszélgetek velük. A lány olykor megkerdezi mizujs, vele beszélek ritkán, a sráccal nem... Eleinte volt kicsi érdeklődés, de az a lényeg hogy úgy veszem észre, hogy idegesítem, nem kedvel, mert nem nyitok felé... De nincs kedvem bratyizni.... Jopofizni... Miért nekem lenne kötelességem megkerdezni mizujs... Nem?kerulgetjük egymást a konyhában, a folyoson..sokszor észrevettem ha én kedvesen köszönök neki akkor lehangoltan vagy vissza sem köszön... Ha a lány lakótársam aki a foberlo lánya hazajon nagy vidáman köszön neki utána bratyizik kint beszélnek az ebédlő asztalnál... Többször be is szólt korábban... Szerintetek én vagyok a hibás?

N


2019. febr. 20. 23:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pedig az első két válaszolónak igaz van, ha te távolságtartó vagy miért várod el, hogy más ne legyen az?

Az, hogy egy albérletben plusz egy fő rendszeresen ott éjszakázik az szimplán bunkóság, ha nincs megbeszélve, még a szerződésed is tiltja valószínűleg. Csak olaj a tűzre

2019. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Korábban kérdeztem, a srácot kétszer is és a foberlo is és mindegyik aztmondta nem zavarja.... Hogy itt alszik... Nyilván nem minden nap hanem 2x egy héten kB...

Illetve én nem várom el hogy ne legyen tabvolsagtarto... Hanem csak ne legyen bunkó velem csak azt.

2019. febr. 21. 15:46
 13/13 A kérdező kommentje:
A lányt is megkerdeztem ő is aztmondta hogy nem zavarja
2019. febr. 21. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!