Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthet a szomszéd hogy...

Feljelenthet a szomszéd hogy "hangos" a 2 éves gyerek?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy lassan már egy éve itt lakunk. Panelba, a 9.en. Van egy 2 éves kislányunk. Az alsó szomszéd egy férfi és a párja(25-28 évesek lehetnek) folyamatosan jön, csengett hogy hallkítsak a gyereken. Szépen mondtuk hogy, próbáljuk lejjebb venni a hangerőt amire az volt a válasz hogy ők is akarnak majd gyereket. Mostanra ott tartunk hogy a gyerek megy 2-3 métert ( gumi papucsba) és már kopog felfelé. De napközben, a gyerek fél 8-8 körül kell fel, 13-14.30ig alszik majd 15től fent van 19.30-20ig. Általában de. 10-11 felé szoktak fel kopogni hogy milyen hangosak vagyunk,meg hogy egy hónapja itthon vannak és csak a gyereket hallják. Ma már feljöttek a szomszédhoz nénihez aláírást gyűjteni hogy mi milyen hangosak vagyunk. Múlthéten haza értem a kislánnyal épp hogy levetkőztettem de már kopogtak hogy csendesebben. Mondtam nekik hogy szeretnék venni minél előbb szőnyeget csak egyszerűen annyi kiadásunk van és párom nem keres valami jól,hogy hirtelen ebbe a magy szobába tudjak venni egy szőnyeget.. Egy hónapja csinálják folyamatosan mióta állítólag itthon vannak.. Ja és már mondták is hogy fel leszünk jelentve a gyerek miatt.. Mit tudnék tenni?..

2019. febr. 23. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Semmit se kell tenned, ezek bolondok.
2019. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Igen, fel!


Mindegy, hogy ki/mi a zaj forrása a jog szerint.

2019. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Semmit sem kell tenni. A panel ilyen. Nekünk is van egy 4 évesünk, biztosra veszem, hogy hallatszik mikor ugrál, futkos a lakásban, de sosem kaptunk még csak rosszalló tekintetet sem. Mi is halljuk a többi szomszédot.
2019. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Tegyél feljelentést zaklatás miatt
2019. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha szőnyeg nincs, pokróc csak van, hogy ne a parkettán szaladjon a kicsi. Küld el őket a francba, az ilyennek minek gyerek? Ezek utálják a gyerekeket. Egy kisgyerek bizony hanggal jár, eleven, jön-megy, játszik és nem tud suttogva beszélni. Nekem az 5 éves kislányom is tornázik, énekel, hisztizik is nem keveset, mégsem szólt még soha senki. Persze igyekszünk tekintettel lenni másokra, ha üvölt, dübög, szólunk, inkább lemegyünk a játszótérre, hogy lefáradjon. Aki nem viseli el a hangokat egy panelban, menjen tanyára.
2019. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Csak zavar hogy, próbálom minél jobban csendben tartani, de ugye akinek van gyereke az tudja hogy ez nem olyan egyszerű.. A felettünk lévő szomszédra meg hetente legalább kétszer rá jön a fúrhatnék általában pont alvás időben még sem mentem fel soha panaszkodni. Eddig nem volt ennyi baj, csak mióta itthon vannak. Amikor fel jön a srác mondja hogy, jaj őt nem zavarja csak a párját aki meg "bolond" és rászol mindig hogy jöjjön fel. Most meg ez a feljelentés dolog is..
2019. febr. 23. 21:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom hogy ha most e miatt feljelentenek, annak mik a következményei?
2019. febr. 23. 21:12
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Minden társasháznak van házirendje. Nézd meg mikor nem szabad hangos tevékenységét folytatni. Akkor próbáld meg lefoglalni valami csendes játékkal. Így nem köthetnek beléd.

De szerinted kimegy ilyenért a rendőrség? És ha igen mit csinál? Ne viccelj. 😊

2019. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora egy pincsi kutya ez! Felmegy neled szólmi,mert az asszonyka mondta,de még le is bolondozza a párját. Reménykedj,hogy minél hamarabb legyen gyerekük,aztán megtudják,hogy mivel jár.

Különben meg ne aggódj,a rendőrség ilyen esetben nem fog tenni semmit. Ezek nem olyan hangok,ami miatt ők eljárást indítanának.

Mikor panelban laktunk,nekem is bolond volt az alsó szomszédom. Auti kisfiamnak volt egy olyan szokása,ha örült,ugrált. Fel sem fogta,miért csinálja eut a gyerek. Most nem órákig tartó dübörgésre kell gondolni,csak egyszer végig szökdécselt a szobán és ennyi. Ő a nem tetszését úgy nyilvánította ki,hogy seprűvel ütötte acradiátor csövet. A hülye még azt sem tudta,hogy eut nem csak mi halljuk. Szerzett is magának egy két rossz szomszédot. De a legjobb az volt,mikor szóltam neki,hogy mostmár valami értelmes zenét is játszhatna,mert ez úgy hangzik mintha a radiátort ütnék. Persze ezt mosolygós arccal,hogy véletlen se derüljön ki,ezt miért mondtam neki.

2019. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Szánalmas sz@rágók ezek, k..@ra irigylem őket, hogy ezzel ráérnek egy kisgyerekes családot ba@tatni, szánalmasak, sajnos mindenfele vannak ilyen emberek.
2019. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!