Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni a feszt...

Mit lehet kezdeni a feszt kérdezősködő szomszéddal?

Figyelt kérdés

Van nálunk egy szomszéd aki feszt faggatózik hova megyünk épp meg hasonlók vagy épp mindig beszélgetésbe akar velünk elegyedni.( Bizonyos korlátok közt rendben is van) de kezd érni bennem hogy valahogy mondjam neki hogy inkább magával foglalkozzon meg nem kell mindig kérdezősködni. Én se állok le mindenkivel hogy bocs már de hová mész éppen? Ez mindenkinek a saját dolga.

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben vagy mit mondanátok hogy ne legyen sértő?


2019. márc. 4. 16:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Volt már én is hogy azt mondtam dolgom volt mikor megkérdezte merre jártam.. látszott rajta hogy nem erre a válaszra számított.. nem is kérdezett semmit utána :) itt is idős akiről a kérdés szól
2019. márc. 6. 00:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon idegesítő.Többször is kifogtam már ilyen szomszédokat.Én bunkón válaszoltam jópárszor utána már nem kérdezősködtek.A mostani szomszédunk egy öregasszony.Nagyon ráér mindíg, folyton pletykálkodna.2 éve kb csak köszönök neki mert elegem lett ebből.Biztos nagyképűnek gondol, hogy nem állok le vele pletykálni, de tojok rá.
2019. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!