Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falusi pletykák ellen mit...

Falusi pletykák ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Most azt hiresztelik, hogy mindenféle oldalakon hirdetem magam!!


És miért? Mert éppen itthon vagyok munkanélkülin elég régóta.


2019. márc. 7. 07:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
A falun mikor épp nincs szulejmán a tévében akkor unalom van kell valami a söpredéknek amin szórakozni lehet, amúgy meg minden pletyka indul valahonnan valamilyen alapból indul ki, szóval annyit tehetsz hogy minimalizálod azokat a dolgokat amik a pletykáláshoz vezethetnek, de ez nyilván kényelmetlen, szóval annyit tehetsz hogy letojod annak a pár megkeseredett jelentéktelen vénasszonynak meg prolinénak a baromságait.
2019. márc. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem tudsz tenni ellene én is falun élek már több mint 25 éve, barátnőim a legközelebbi városban élnek és nemrég eljöttek látogatóba azóta azt hitesztelik hogy leszbikus vagyok csak mert már egy pár hónapja nincs barátom, a legjobb amit tehetsz hogy nem figyelsz rájuk, mindenki azt mond amit akar. Az ilyenek akik ezeket kitalálják unatkoznak ahelyett hogy a saját dolgukkal foglalkoznának.
2019. márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igazábol annyi, hogy nem nagyon látnak mert bent szoktam lenni a házba és nem kapálom a kertet.

Nincs is kiskert.


Nem latnak nem hallanak felőlem semmit.

Nincsenek itt barátnőim ismerőseim.


Nemrég költöztünk falura, dehát mindenz gondoltam volna csak ezt nem .

2019. márc. 7. 07:27
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ignorálni.
2019. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Költözz el
2019. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Rákontrázni valami durvábbal, többet nem fognak rólad pletykálni.
2019. márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Nincs eletuk. En is videki vagyok sajnos. Multkor leallt itt egy rendorauto, de nem ment be senkihez csak leallt valamiert az ut szelen. Es kitalaltak hogy hozzam jott biztos😂
2019. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Ez ott kb. olyan, mint máshol a moziba járás, és egyéb szórakozás. A falusi ingerszegény környezet teszi, nincs jobb dolguk.
2019. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Még kell tanulni kezelni. Én pl már ott tartok, hogy néha rá is játszok. Vicces mikor a sok véglény csámcsog a szaron, mert nem tudják feldolgozni :)
2019. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Én nem foglalkozom vele. Most éppen az terjedt el rólam, hogy rákos vagyok, már nem tudok felkelni az ágyból se. Amúgy semmi bajom, járok dolgozni, orvosnál is 2 éve voltam a kezem miatt, ínhüvely sérvvvel műtöttek. De már külföldre is költöztem pár éve, és prostituáltakhoz is jártam szerintük. Én ezt nagyon mókásnak tartom, jókat tudok nevetni ezeken. Szerintem tedd te is ezt. ;)
2019. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!