Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért màr fel lehetne jelenten...

Ezért màr fel lehetne jelenteni a szomszédot? Jól gondolom ez màr becsületsértés?

Figyelt kérdés
Kimegyek ma udvarra tuzifat osszeszedni meg gyujtost. Szomszed is kint volt. 50 koruli pali. Allandoan beszol meg oltogat. Van e mar munkam?? Tudom e mi a munka vagy csak szorakozok?? Sajnalja a szuleimet miattam mert azok olyan normalis emberek en meg nem. Mindig beszol valamit aztan elmegy azt rohog magaban. Ez mar becsuletsertes nem?? Fel lehetne jelenteni?? Szerinte engem elcsereltek a korhazban mert a hugaim is normalisak szerinte. Am ez az ember osellensegem de ez mar egy masik sztori.

2019. márc. 15. 10:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

"Mekkora szerencsétlen balfék maga, hogy mások oltogatása a legfőbb öröme."

"Az b'szogat másokat, akinek a saját élete nincs rendben. Mi a baj, nem áll fel? Csalja az asszony?"

"Tudja, tata, már nem úgy van, mint a 80-as években, hogy mindenkinek a segge alá tolják a munkát, most már tenni is kell érte."

"A maga gyereke vitte valamire? Ja, magának nincs is gyereke / nem látta ezer éve, mert a váláskor vitte az asszony / még annyira se vitte a fia, mint én." (te ismered, mi igaz ebből.)

2019. márc. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Phoney ***** válasza:
75%

24 évesen pont ideje megtanulnod verbálisan megvédeni magadat, tekints erre kiváló lehetőségként. Mellesleg ha ott mélyen nem vennéd komolyan, amiket mond, akkor már rég arcon röhögted volna.


Egyébként nem, ez maximum zaklatásnak menne el, de ilyen formában nem hiszem, hogy büntethető.

2019. márc. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16%

Kezd az az érzésem lenni hogy Magyarországon senki nem tud nyugodtan aludni amíg fel nem jelent valakit..


Kérdező.. Rohadtul nem jól gondolod.. Komolyan azt hiszed hogy azt jelenti a becsületsértés ha beszól neked a szomszédod? Nem csoda hogy nem kapkodnak utánad a munkaerőpiacon.. De legalább annyi lehetne benned 24 évesen hogy megvéded magad egy vitában - bár ezt annak se nagyon lehet nevezni.

2019. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!