Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Orosz/ukrán lányok nagyon...

Orosz/ukrán lányok nagyon szépek (kivételek lent), ugyanakkor nagyon sok a szegény család náluk. Igaz ez a mélyszegénységben élő lányokra is? Köztük is lehetnek nagy számban szépek?

Figyelt kérdés
Orosz/ukrán lányok nagyon szépek -> kivéve (ott is) a cicababa-sminkelésű állandóan csak partykra vágyó nőket.

2019. márc. 16. 10:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Timike nem szép, inkább csak átlagos.


És én szegényen maradt oroszországi/ukrajnai lányokról kérdeztem.


Akik (ahogy hatos is írta) nem tudtak sehogy sem kitörni.

2019. márc. 16. 10:58
 12/17 A kérdező kommentje:

Nyolcas: neked is ment a zöld kéz.


A kitörési lehetőségek közül elfelejtkeztem a magasságról (illetve annak hiányáról). Mea culpa! Ez tényleg fontos szempont, ha valaki csak 164 cm, letehet erről a karrierről sajnos.

2019. márc. 16. 11:02
 13/17 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok, elolvastam:)

Nem pont rad gondoltam, de a férfiak általában a szétkent, csinibabákat választják, aztán csodálkoznak, hogy reggel mégis ki kacsintgat rájuk?

Hát köszi, inkább nem leszek folyton figyelemfelkeltő, de reggel még egy srác se ijedt meg mellettem.


Ja és igen, nem a pénztől függ a szépség. Ha szép arcvonásokat örökölt akkor nyert ügye van...bejöhetnek a bőrhibák stb amiket pénzzel könnyebb kezelni, de azok ugye múlandók. (nekem is voltak, már csak szerencsére a kis szeplős nyomai).

Szóval igen, valószínű hogy köztük is van szép...de én valahogy azt látom, hogy sokszor a buta emberek a szegények és a buta emberek sokszor külsőre se túl vonzóak és itt nem az ápoltságra értem, hanem magára az arcának a karakterére, testalkatára...persze nem akarok általánosítani.

2019. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten mélyszegényeket nem ismerek, inkább átlagosakat. Szerintem nagyon szép midegyik. Egyikről tudom, hogy nem nagyon sminkel (novorosszijszki orosz, 14 éves) és gyönyörű, a másikon azért néha durvább smink is megtalálható, de csak a cosplayes képein, amúgy nem nagyon sminkel (moszkvai orosz, 24 éves) De ez olyan, mint ahogy a külföldiek a magyar lányokról mondják, hogy szépek, izlés kérdése. Szerintem a szlávos lányok szebbek, de ezt a véleményt lányként mondom. De sztem a mélyszegény lányokra is igaz a szépség. De természetesen nem mindegyikre igaz.
2019. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Így van nehéz kitörni, legtöbben sajna bennragadnak a kelet európai posványban.

Esetleg kiköltöznek nyugatra, mint a román lány, de idővel megvaltoznak, megjelenik az agyonsminkelt fej, miniszoknya, és r ibancos viselkedés.

2019. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem genetikailag vannak szép lányok.


Viszont nehezen tudom elképzelni, hogy szépnek tartsunk valakit, aki nem tud hetente hajat mosni, mert mélyszegénységben él és mondjuk 2-3 naponta mosakszik.


Ráadásul, aki nem tud kitörni a mélyszegénységből, az sokkal hamarabb "öregszik" álalában.

2019. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Valóban a világ legszebb női között vannak az ukrán és orosz lányok is. Ha végig nézzük a Hollywoodban is magas polcra jutott ukrán származású színésznőket hamvas fehér bőrük és gyönyörű alkatuk igen vonzókká teszi őket, bár szerintem a szláv nők általában is szépek, mondom ezt magyarként. Emlékszem, mikor én gyerek voltam, de még tizenévesként és a városba gyakran sétáltak szovjet tisztek, feleségeikkel darázs derekuk, magas termetük igen csak feltűnőkké tette őket.
2023. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!