Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire van joga a szembe...

Mennyire van joga a szembe szomszédnak az én házam előtt lenni? Mit tehetek? Hogyan oldanátok még?

Figyelt kérdés
Kerítésen kívüli rész tehát nem magánterület. A szembe szomszéd az 1 éves gyerekével állandóan a kapunkban áll és a kerítésünknél sétál. Van kutyánk és macskánk elvileg őket nézegetik. Viszont szét taposták a növényeket a kerítés mentén. A kutyát meg hergelik. Plusz a nő állandóan ordít a gyereknek,hogy Bábá,Bábá gyere. Bábá ott a cica ! Nem kissebbségiek csak valahonnan nagyon vidékről jöttek. A teraszunk az utca felé néz, konkrétan nem lehet kiülni mert a gyerek visít,a nő ordít az én gyerekem meg ettől fél. Az ablak is csukva kell,hogy legyen mert olyan hangosak... Arra gondoltam valami táblát tennék ki mert nem igazán érti az anyuka amit mondok. ( mármint értelmileg vanak gondok ) Ti hogyan oldanátok meg a helyzetet ? Cukik de tényleg az összes délelőttünk így telik...
2019. márc. 25. 09:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Van fejlemény. Szerdán délelőtt nyírtam a füvet. Mondtam nekik,hogy majd kicsit menjenek arrébb mert kicsaphatja a fűnyíró a követ,száll a por,stb. Be is mentek a házukba,örültem is hogy ilyen gördülékenyen ment. Erre jött a meglepi ugyanis a gyerek játék fűnyírójáért mentek be. Én nekik háttal nyírom a füvet és a gyerek besétált mögém ( nem vettem észre hogy ott van mert a benzines gép bazi hangos... ) Nem múlt sokon,hogy baleset legyen...A nő meg csak röhögött,hogy megijedtem...utána meg áradozott arról,hogy milyen ügyes a kisfia,hogy segít a szomszéd néninek ( 30 éves vagyok :D ) Kikészülök:(
2019. ápr. 5. 17:09
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősnek is volt hasonló. Ő beállított 2 billenős locsolófejet ami tökéletesen beterítette a kerítés melletti 1-1,5m sávot is. :-)
2019. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!