Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A házam feletti légtér meddig...

Megmondó Kapitány ! kérdése:

A házam feletti légtér meddig az enyém?

Figyelt kérdés
Ahol a repülőgépek mennek az gondolom már nem az enyém, de ha 10 méter magasságban a szomszéd drónja az udvaromat filmezi akkor lelőhetem? És ha 100 méterről filmezi zoomos kamerával?

2019. ápr. 4. 18:28
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
80%
lövést nem javaslom még legálisan se mert ha autóra, babára zuhan te leszel a felelős.
2019. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
21. Miről beszélsz? Eleve nem lőheti le legálisan... Még ha engedéllye tart fegyvert akkor sem.
2019. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
van olyan fegyver amit lehet használni legálisan is.
2019. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágod, hogy ha idegen dolgot megrongálsz szándékosan az nem lesz legális? Max végszükség esetén de az itt, ebben az esetben semmiképp nem játszik. Lehet menni a jegyzőhöz birtokvédelemt kérni aztán kopogni a szomszéd ajtaján a határozattal.
2019. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
a lövésről írtam nem a rongálásról. állandó gond itt a szövegértés hiánya. úgy látszik kevés a 16 éves korhatár a mai iskolarendszer mellett.
2019. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ja értem. Hát a semmibe lövöldözés ugyan legális de a drón problémát nem oldja meg. Mindazonáltal te írtad, hogy ha lezuhan és ráesik valamire/valakire akkor őt veszik elő. Nyilván a lezuhanó drónra gondol mindenki, tekintve az eddigi beszélgetést, nem egy lövedékre. Szóval ne szövegértési képességeim fikázd, hanem fogalmazz pontosan. Ezen kívül meg elég kicsi az esély, hogy a visszaeső lövedék embert talál, bár kétségkívül volt már rá példa.
2019. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
majd elgondolkozhatsz a sitten hogy mekkora volt az esély. a kérdező alighanem okosabb nálad, neki szájba rágni se kell, így ez rá nem vonatkozik.
2019. ápr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Na megvan, ilyet fogok venni:

[link]

2019. ápr. 8. 06:01
 29/32 anonim ***** válasza:

Milyen sitten? :D Nem én akarok a lövöldözni haver :D

Pont a kérdező vetette fel a lövöldözést..

2019. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
A felbujtó is sittre megy.
2019. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!