Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A házam feletti légtér meddig...

Megmondó Kapitány ! kérdése:

A házam feletti légtér meddig az enyém?

Figyelt kérdés
Ahol a repülőgépek mennek az gondolom már nem az enyém, de ha 10 méter magasságban a szomszéd drónja az udvaromat filmezi akkor lelőhetem? És ha 100 méterről filmezi zoomos kamerával?

2019. ápr. 4. 18:28
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Sikerült leszedni a drónt :-)

Nem kellett lelőni, egy kis darab fára kötöttem 3 méter madzagot, feldobtam és rátekeredett az egyik propelerre, leesett azonnal :-D

A szomszéd azt se tudta mi történt mert a ház másik oldalán voltam.

Mindenkinek ment a pacsi.

2019. ápr. 9. 12:07
 32/32 anonim válasza:
na látod meg egy legális eszközökkel is. Innentől már nem illegális lőfegyverhasználat hanem csak sima lopás. Ad neki vissza s mond neki azt hogy a kertedbe zuhant. ne is, ágra csavarárodva találtad meg, amint a tavaly fennakadt papírsárkányod volt s annak a madzagjába gabalyodott be. reméljük nincs szemtanú.
2019. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!