Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetnék, ha állandóan...

Mit tehetnék, ha állandóan "rám támad"?

Figyelt kérdés

Panelben lakunk hárman (férjem,3 éves kislányunk,és én).

Mikor ideköltöztünk,láttuk,hogy az alattunk lakó házaspár (70+) szemétgyűjtögető. Tele volt az erkélyük.

Mivel én féltem a tűztől ( anyukámnál volt...), ezért kipakoltattuk a katasztrófavédelem segítségével a szemetüket.


Azóta a néni gyűlöl minket,főleg engem. Állandóan támadóan lép fel. Ha megnyekken valami a lakásban,már veri a plafont. Múltkor a parkban kiabált utánunk,hogy "Feljön,megfojt,megöl, kitekeri a nyakam...", ilyeneket. Ma nem engedett kiszállni a liftből.


A férje meghalt tavaly. Én igazság szerint kicsit sajnálom. De volt,aki már azt mondta,hogy jelentsem fel....Nem tudom..Érdemes? Ti mit tennétek?


Normális hangnemben vele beszélni lehetetlen. Még kisebb volt a lányom,az se érdekelte,hogy a kiabálàsától már sírt a babakocsiban....


2019. ápr. 13. 12:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A nèni nem "nagyon" öreg,kb 73 éves. Nem demens,nem Arzheilmeres. Pont olyan agyilag,mint akárki!! Szóval direkt csinálja,nem azèrt,mert öreg!!


A házmester azt mondta,jelentsem fel. De az szerintem felesleges lenne a mai rendőrségen....

2019. ápr. 23. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!