Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kollégium vagy albérlet? Nem...

Kollégium vagy albérlet? Nem csak egyetemistáknak szóló kérdés.

Figyelt kérdés

#hosszú

A helyzet: a koleszban kikészítenek, bunkók velem, nem hagynak aludni, ők délután alszanak, és éjszaka 2-ig, 4-ig égetik (égették ,míg nem szóltam, hogy legyen éjfélkor villanyoltás, de erre is húzták a szájukat) a nagy villanyt. Inkább lelkileg piszkálnak,mert sajnos az ilyen dolgokat magamra veszem, és gyomorideggel megyek vissza, már-már vissza se megyek. Most kezdődik a vizsgaidőszak, és a szüleimnek van egy ismerőse, aki 90 ezer forintért oda tudná adni a lakást egy hónapra, hogy legyek ott, és ha tetszik, akkor szeptembertől kivennénk és még egy embert szereznék magam mellé. Viszont nagyon sajnálom rá a pénzt, mikor az átlag alatt élünk kb. Másfelől viszont kicsit kivagyok. Ti mit tennétek a helyemben? Légyszi korrekt válaszokat, nem akarom még magam idegesíteni fölöslegesen.


2019. máj. 3. 22:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jelentem: beköltöztem az albérletbe 👏 a leányzó meg majdnem nekiment édesanyámnak, és persze szerinte én voltam a rohadt szemét, szóval soha többet kollégium!!! Köszönöm a biztatást!
2019. máj. 5. 20:52
 12/12 anonim ***** válasza:

Én közel 5 évet laktam kollégiumban, ez idő alatt összesen 4-ben. Szerencsére sikerült jó szobatársakat kifogni, egyszer voltak összeütközések egy náci szomszéddal, aki hangosan Hitler videókat nézett, majd amikor szóvá tettük, agresszív lett, be akart törni a szobánkba, meg fenyegetőzött, de gyorsan elköltöztették.


A másik meg a felettünk lakók szándékosan hangoskodtak a kérés ellenére is folytatták, őket is gyorsan elintéztük.


Ezeket leszámítva nekem pozitív volt, igaz nagyon sok büfészakos volt, akik már a vizsgaidőszak elején is ordítoztak, nah velük nem lehetett mit kezdeni.

2019. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!