Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pletykás szobatárssal mit...

Pletykás szobatárssal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag nagy (kb. 1000 fő) kollégiumban lakunk. Az egyik szobatársunk minden lépésünkről, tök érdektelen információkról is beszámol ki tudja, hány embernek. Van valaki, aki mindig visszamondja nekünk, amit mond neki. Nem sokára elköltözünk tőle, de addig is jó lenne valamit tenni ellene, mert már nagyon zavar. Nem is igazán beszélek vele, hogy minél kevesebbet tudjon rólam.
2019. máj. 16. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem azt, hogy ha bajuk van egymással a szibatarsakkal ezt miért nem lehet megbeszélni. Öt lánnyal éltem együtt az egyetemen és bár igen, volt hogy öltük egymást, meg tudtuk beszélni a problémákat.

Az nem megoldás , ha nem szólsz hozzá, mert lehet megjobban csinálni fogja.

Hány évesek vagytok?

Mert ha tényleg nem működik a dolog akkor kérd át magadat más szobába, vagy ő repül ha nem tud normálisan viselkedni.

Egyébként a pletykalkodás nagyon gyerekes viselkedés. Ha valami baja van mondja meg , legyetek kicsit eroszakosabbak és mondjátok meg neki a frankót.

2019. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki ennyire buta, hiába mondod neki, csinálja tovább. Már próbáltuk, nem jártunk sikerrel. Ahogy másra is kértük már, mind hiába.
2019. máj. 16. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem sokára elköltözünk tőle"

Bírd ki!

2019. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Az ilyennel megbeszélni sem lehet. Lényeges dolgot nem mondanék neki, ha meg visszahallok valami jelentéktelen hülyeséget vállat vonnék. Nem tehetek róla, hogy másnak olyan unalmas az élete, hogy a semmin csámcsog.

Egy távoli ismerősöm egyszer felháborodva kezdte el mesélni, hogy a lakótársa utánozza, mert ugyanolyan sampont merészelt venni mint az övé. Bár nekem is ez lenne a legnagyobb bajom.

2019. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!