Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarországon van olyan,...

Magyarországon van olyan, hogy egy vállalatnak a lakáskiadás a fő profilja?

Figyelt kérdés

Nem ingatlan irodákra gondolok, amik magán személyek lakásait közvetítik ki, hanem arra, amikor a vállalat tulajdonában van sok lakás. A főbérlő így maga a vállalat lesz.


Mielőtt letámadnak a "barátod a google" pokemonok, nem tudom, mi erre a helyes magyar kifejezés, ha van.


A gondom az, hogy szinte csak magán személyek és ingatlan irodák hirdetéseit látom, mind az erre kitalált oldalakon, mind a facebook csoportokban. Második albérletemben húzom az igát. Mindkét főbérlő rigolyás boszorkány, akikkel eddig találkoztam. Sokkal jobban örülnék, ha egy vállalat lenne a másik oldalon, reális és egyértelmű szabályokkal, mint egy-egy ilyen magán személy, akiknek havonta változik a dilije.


2019. máj. 20. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Megértem a problémád, sajnos nem tudom vállalatból van e ilyen, de nem is hiszem, hogy megérné ezt céges úton csinálni.

Ismerek magánszemélyeket, akik az ingatlanaik kiadásából élnek, nem is dolgoznak mellette, de így egyszerű nekik, nincs annyi papírmunka mintha cégesen csinálnák (nem is tudom van e rá lehetőség, hogy úgy tegyék), a NAV sem ugrálja őket körbe, hogy minden lakos után adóznak-e és nincs is annyi munka azért ezzel, hogy céget kelljen alapítani hozzá. :D

2019. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!