Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nálatok is úgy megy a felső...

Nálatok is úgy megy a felső szomszéd hogy kb leszakad a plafon? Az ilyennek nem tűnik fel?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy lehet ilyen debil módon menni egy tarsashazban, ráadásul amugy is hangos. Nálatok is ilyen barbárok vannak vagy ez valami specialitás? És aki esetleg ilyet tapasztal, ti mit kezdtek ezzel?

2019. máj. 23. 20:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem hallom ahogy sétálnak. De amikor dugnak az olyan mint amikor támadnak a goblinok Móriában a Gyűrűk ura c. filmben.
2019. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
:DD az is volt itt, de nem zavar, egészséges dolog egy jó kis dugás. Ellenben gyanítom hogy idegbeteg dolog kb le fel járkálni odaverve a lábakat
2019. máj. 23. 20:59
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a szomszédokkal nincs baj, ellenben a nénik szoktak heti egy lépcsőházi visszhangos spanolást tartani unokákról, csirkefarhátról, növényekről, migránsokról, szigorúan korán reggel és jó hangosn. :D Na ettől kivagyok. Cserébe én énekelek a zuhanyzóban minden este.
2019. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem, meg rosszabb. Nem a felso szomszed a gond, hanem a 3 eves fiam, aki ugy kozlekedik mint egy szakasz orosz katona diszmeneteles kozben, minden leszoktatasi probalkozas ellenere.
2019. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Haha :D nem szóltatok a néniknek hogy menjenek le? :D

Utolsó válaszoló : gyerektől még elfogadható, reméljük azért sikerül leszoktatni róla nagyobb korára :)

De egy felnőtt ember nem hiszem el hogy nem veszi észre magát...

2019. máj. 23. 21:14
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A nénik konkrétan olyan tömörülést csinálnak, hogy én alig férek ki mellettük, mikor mennék dolgozni. :D Nem tudom, miért nem lehet ezt valamelyikük lakásában csinálni, de majd megértem ha öreg leszek, biztos megvan a feelingje a hajnali lépcsőházi spanolásnak. :D
2019. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Szerintem meg kell várniuk a fél 8as csúcsforgalmat, hogy mehessenek a piacra :D
2019. máj. 23. 21:33
 8/27 anonim ***** válasza:
26%
Ezé nem kell panelba lakni.
2019. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%

Jol van #8, trollkodasbol jeles.

Mellesleg van kertes hazam is, ne hidd hogy ott is csupa menyorszag.

2019. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%
Köszönjük a #8-nak az építő jellegű hozzászólást. :D Gyere máskor is... Ja, ne!
2019. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!