Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan vonatkoztassak el...

Hogyan vonatkoztassak el attól, hogy a felső szomszéd dörömböl, dübörög, leszakad a plafon? Annyira idegesit, hogy már rosszul vagyok ha rágondolok, szó szerint. Félek, hogy mikor jönnek haza. Nem lehet vele beszélni.

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy áldott szomszédom, sokszor nekem is idegesitõ, de neki sem lehet szólni.

En zenét teszek fel és igy nem veszem annyira észre.

2014. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor Te megértesz . A Férjem szerint ne figyelj oda.... és ennyi.
2014. jan. 2. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megértelek.Az én férjem dettó ugyanaz, azt mondja a szomszéddal jóba kell lenni.Ilyenkor már az az igazság, hogy nem sokat lehet tenni.
2014. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Fölfelé kicsit nehezebb, nekem alsó szomszédom volt. Kifigyeltem a szokásait, sokáig szertett aludni. Nem restelltem hajnalban kelni, egy rádiót teljes hangerővel az ablakáig leereszteni. Nyáron hatásos, nyitva az ablak. Talán söprűnyéllel felfelé is jó.

Egy hétig tartott, közben kétszer feljött, hitetlenkedtem, hogy mik vannak... Egy idő után megértette, hogy mik vannak.Csend nem lett, de több nagyságrenddel kisebb zaj és nem éjjel.

2014. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez csucs utolsó:):)
2014. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyes vagy! Mikor szóltam Nekik, egy tök intelligens nő a fiával - azt mondták, azért dübörögnek, hogy ne tudjunk nappal aludni, mert akkor éjjel nem fogunk tudni. Ennyi. Uj lakó aránylag, első időben tök jó volt. Most kezdték egy-két hónapja. De majd kitalálok valamit.
2014. jan. 2. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
A szervek?
2014. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁ!!!
2014. jan. 2. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a szöveget tolta volna nekem valaki akkor vagy megetettem volna vele a cipőjét, vagy én meg éjjel kezdenék zajt csapni, csak, hogy érezze a törődést.

Amúgy nekem még csak alsó szomszéddal volt problémám, ott annyit tettem, hogy ahányszor ordítani kezdett, elkezdtem ugrálni kb ott, ahol a leghangosabban hallottam. Eleinte nem működött, de egy idő után sikerült kondicionálni, és ha elkezdtem ugrálni, elhallgatott.

2014. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!