Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Visszamentél megnézni azt a...

Visszamentél megnézni azt a házat, ahol felnőttél?

Figyelt kérdés

Persze csak kívülről...


Én pár hete voltam ,ahol 15 éves koromig laktam és elképesztően szomorú lettem,ahogy láttam kívülről,hogy más ül a "mi" (persze már el lett adva,de akkor is a "mi" , "a családunké"teraszunkon. Más gyerek rohangál azon a füvön,amin én rohangáltam és más kocsija áll bent a kocsibeállón. Annyira rossz érzés volt,hogy azt az én szüleim építették fel saját kezűleg és most más család van ott,nem Mi. Annyi emlék,annyi érzés kavarog még most is bennem. Nem volt jó ötlet megnézni szerintem,mert úgy volt szép emlék,ahogy otthagytuk és nem úgy,hogy más embereket láttam ott. 29/N



2019. júl. 22. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Noaztalgikus és helyekhez kötődő ember vagyok.


Én ott lakom, ahol felnőttem, bár 16 éves koromig több emlékem van a nyaralónkról. Na jó, 16 éves koromig maga az emlék már nem több, de 12-13-ig mindenképp.


Mára a faluba se akarok bemenni...

A kis házikó abban a formájában csak nyaralónak volt jó, már amikor eladtuk azt diskurálták, hogyan alakítanák majd át.

Él még emlékképeimben és maga az a házikó a háttérképem a laptopon, de úgy szeretném megőrizni, ahogy akkor volt..


Szép időszak volt az életemben, velünk voltak számomra fontos, értékes emberek.

Plusz nem szeretek a nagyvárosban élni.


Sokszor a mai napig hiányzik a régi élet és maga a nyaraló is.


A háttérkép inkább éltet valamiféle reményt, tehát nem fáj, jó, hogy ott van.



Amúgy kobkrét kérdésre válaszolva: a lenti kaput láttam és valamennyit a kertből. Háát, nem gondozzák...

2019. júl. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk a szüleimé még az a ház, de ha eladnák, tuti, hogy nem mennék vissza megnézni később. Talán a településre sem tenném be többet a lábam.
2019. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!