Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha én egy nagyon jó ember...

Ha én egy nagyon jó ember vagyok akkor miért kell magányosnak lennem?

Figyelt kérdés
Én egy jó ember vagyok.De tényleg.A légynek sem ártok soha,olyan vagyok mint egy kezes bárány.Nem ilyen sorsot érdemelnék.Megérdemelnék egy gyönyörű és kedves barátnőt.Igazságtalan az élet.
2019. júl. 23. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen nagyon jó emberek átlagban a vesztes lúzerek, akik a hierarchia legalján állnak. Miért is érdemelnének bármit? Mert jó bárány módjára bégetnek bárkinek?
2019. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Illedelmes vagyok,nincs káros szenvedélyem,udvarias vagyok,intelligens,jóképű,jószívű,dolgozom is,becsületes vagyok,mi kell még?
2019. júl. 23. 21:52
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Ja persze. Hagyjuk már. Ha ez mind meglenne, nem lennének ilyen gondjaid. Valószínűleg egy gyenge keresetű állásod van. Maximum közepes a kinézeted és mellé csak azért vagy udvarias, meg kedves, meg az egyéb méze-mázos butaság, amit felsoroltál, mert egy vesztes vagy, aki nem képes kiállni magáért. Akor kinek kellenél? A papucs kisfiúk nem a nőknek kell. Ez nem egy amerikai film, ahol az ilyeneket felkarolja egy erős nő.
2019. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
space gomb nyomása vesszők után, és kevesebb önsajnáltatás.
2019. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem vagyok egy erős jellem de ez még nem bűn.Én kellene hogy legyek az ideális férfi a nőknek.És az olyanok mint én.
2019. júl. 23. 21:59
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nagy tévedésben vagy. Aki nem erős jellem, az nem kell senkinek, mivel az szűrődik le belőle, hogy nincs meg benne az erő a család megvédésére és eltartására. Ez pedig evolúciós elvárás.
2019. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Rajtad kívül ki tulajdonítja neked a leírott tulajdonságaid?

Lehet, csak te látod magadban leírottjaid, a nők, akik számításba jöhetnének mindezt nagyképűségnek érzékelik.

2019. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az hogy nem vagyok erős jellem nem elég ok hogy kikosarazzanak.A pozitív oldalamat kéne nézni.Becsületes,hűséges,igyekvő,rendes és még van egy pár.
2019. júl. 23. 22:09
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg inkább egy vesztes vagy, akinek viszont akkora az egoja, mint egy dinoszaurusz. Ezt pedig simán levágják a nők.
2019. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%

Senki nem érdekel párkapcsolatot. Azért tenni kell.


Miért lennél idál? Mert felsoroltad pár jó tulajdonságodat? Hát amit tudok rólad a kérdésed és a kommentjeid alapján, számomra messze vagy az ideáltól. Eleve, azt állítod, hogy intelligens vagy. Nem, nem vagy az. Egy kicsit is intelligens ember kritikus tud lenni az életével szemben és felfedezni az ok-okozati összefüggéseket. Hiába írod le amúgy ezeket, mert simán lehet, hogy csak beképzeled. Mások, nők főleg, is így vélekednek rólad?


Az élet igazságtalan, ez van, nem írtál újat. De megsúgom, több százezer ember ölne azért, hogy akkora problémái legyenek, mint neked.


A barátnő nélküliség az nem egyenlő a magányossággal. Barátokkal mindig lehet ezt az állapotot oldani.


Teszel te egyáltalán bármit, vagy csak sajnáltatod magad? Utóbbinál kiábrándítóbb dolgot el nem tudok képzelni egy férfiban ismerkedéskor.


L

2019. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!