Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan vannak akik szinte...

Sokan vannak akik szinte mindig otthon vannak és nem járnak sehova?

Figyelt kérdés
20 évesen szinte a négy fal között élek, tudom, hogy ezen változtatnom kellene, de egyedül nehéz.

2019. júl. 27. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Miert kivel lenne konnyebb?
2019. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

22 éves lány vagyok. Soha életemben nem voltam egy szórakozóhelyen sem. Mindig itthon vagyok. Barátom szinte nincs is...aki van azt mindig eltávolítom magam mellől. Jobb szeretem az itthoni nyársalós iszogatást rokonokkal vagy moziba járást mikor valami komolyabb film van. Szivesen mennék nyaralni de nincs rá pénzem. Strandra nem járok mert utána női problémáim lesznek ha sokat vagyok a vízben. Szóval nem csak te vagy így.

Barátot azért nem találok mert nincs olyan eddig akivel azonosulni tudnék. A mostani legjobb barátnőmmel épp próbálom megszakítani a kapcsolatot mert már semmit nem tudok vele megbeszélni annyira külön utakon járunk.

Szórakozóhelyre meg azért nem járok mert irritál a sok 14 éves ahogy ku.válkodik meg a sok 17 éves kisfiú aki ráakar mászni mindenkire. Meg ahogy teszi mindenki a fejét meg amilyen zenéket adnak hát nem is lehet rá rendesen táncolni.

2019. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 papics ***** válasza:
100%
Jársz iskolába, vagy dolgozni valahova? Onnan szerezhetsz barátokat, akikkel néha elmentek valahova.
2019. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Kislány (ha neked a 17 éves kisfiú, akkor te nekem kislány vagy), normális helyen jártál-e már?

Nem csak diszkók vannak a világon, akadnak kulturáltabb kocsmák is. Barcraft, pl nem rossz. Vannak olyanok is, ahol akadnak karaoke rendezvények, kvíz estek, élőzenés mókák, és az egyik ilyenen hegyekben állnak a társasjátékok is. Csocsó, biliárt is opció, vannak szalonok, ahol sok biliárdasztal van és emellé van lehetőség italt is fogyasztani is. Mondjuk ide rendszerint be kell jelentkezni előre.

Vannak kulturált helyek, csak meg kell őket keresni.

Diszkóban én is talán ha 3x voltam, társasággal. Nem nyűgözött le. De a kultúrkocsmákba rendszeresen elmászok egyedül is.


A négy fal között igen kevés releváns tapasztalatot lehet szerezni a világról és a benne élőkről.

A szabad levegő és a napsütés valóban jót tesz az ember hangulatának. Vigyetek egy könyvet, sört, zenét és üljetek ki a folyópartra, vagy valami csendes-zöld parkba, akármi. Ez is jó lehet. A 4 fal közt csak elmegy az életed és nem lesz semmi élményed, be fogsz savanyodni, és egy savanyú ember a kutyának se kell.


De persze mindenki úgy rontja el az életét, ahogy szeretné.

2019. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
# 2 A ferjed oda lessz erted,ha lesz egyszer :D
2019. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
19/F vagyok és teljesen ugyan ez van velem is :/ Egyszerűen nincs kivel, hova elmenni pedig engem érdekelne a dolog, még lenne is rá pénzem csak nincs okom nagyon rá. Egyedül nem szeretnék aztán így megakadtam. Pedig nyáron lehetne valamit csinálni, még messze is mennék, balaton vagy akármi de így annyira rossz :/
2019. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2019. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Korábban egyedül is eljártam néhányszor, mára azonban meguntam az egyedüllétet, így sokszor választom az otthonlétet a kimozdulás helyett. Itt is, ott is egyedül vagyok, itthon legalább nem kell szembesülnöm a többi, nem egyedül lévő, boldog emberrel.
2019. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

A magány egyfajta szabadságot ad. Nem kell jópofiznod, nem kell alkalmazkodnod senkihez, úgy osztod be az idődet, ahogy neked tetszik, stb. Egyúttal azonban börtön is. Mert minél tovább tart, annál inkább elszoksz a normális emberi kommunikációtól, és ettől egyre mélyebb magányba süllyedsz.

Mozdulj!

2019. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem kell változtatnod, ha nem akarsz. Ha csak azzal van baj, hogy egyedül nem megy, az gáz. Ha magadra erőltetnéd az élményeket, csak hogy legyenek, az is gáz.
2019. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!